Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Inzercia

Je teraz správny čas na kúpu nového bicykla?

Boli sme sa pozrieť v novej predajni TREK Flagship Store, aby sme zistili, čo sa dá aktuálne zohnať a za aké ceny.
Matúš Bušík
Je teraz správny čas na kúpu nového bicykla?

Boli sme milo prekvapení ponúkanými službami a odborným personálom, ktorý nás privítal pri vstupe. O aktuálnej situácii na trhu a o predajniach Trek Flagship Store a Najšport na Bajkalskej 2/B sme sa rozprávali s jedným z majiteľov Filipom Kedžuchom.

Práve teraz je ten správny čas investovať do nového bicykla alebo elektrobicykla, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Ceny bicyklov a elektrobicyklov od značky Trek, známej svojou kvalitou a inovatívnosťou, sú na historickom minime.

Tento článok vám predstaví, prečo je teraz ideálny čas na kúpu bicykla Trek a ako vám nákup v Trek Flagship Store na Bajkalskej 2/B alebo v predajniach Najšport v Bratislave, Trenčíne či pod Kubínskou hoľou môže ušetriť nielen peniaze, ale aj poskytnúť hodnotu, ktorú na trhu už možno nikdy nenájdete.

Prečo sa oplatí kúpiť bicykel či elektrobicykel Trek v Najšporte už teraz?

Bicykle a elektrobicykle boli v minulosti ťažko dostupné práve pre obrovský dopyt, ktorý výrobcovia nestačili uspokojiť. K tomu pridajte obmedzenia vo výrobe, nedostatok komponentov a problémy s námornou dopravou a dostanete obraz trhu, kde sa ceny šplhajú nahor a čakacie lehoty sa ťahajú do nekonečna.

No situácia sa mení. Trh sa stabilizuje a predaje sa pomaly vrátia do normálu. Tento trend súvisí aj s poklesom dopytu po bicykloch a príslušenstve, o čom svedčia štatistiky najväčších hráčov na trhu, ako sú Shimano a Fox Factory. Predaje síce ešte nedosahujú úroveň z obdobia pred pandémiou, no dopyt sa vrátil a ceny klesajú.

Trek je priekopníkom na trhu s bicyklami a e-bikmi

Keď hovoríme o kvalite a inováciách v cyklistike, je to ako by sme hovorili o značke Trek. Od svojho vzniku v roku 1976 vo Wisconsine sa firma zameriava na výrobu prémiových produktov a špičkových služieb. Sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Technológie ako OCLV Carbon, IsoSpeed alebo WaveCel sú len niektoré z inovácií, ktoré posúvajú Trek na vedúce miesto v odvetví. A vďaka doživotnej záruke na výrobné chyby a špičkovému zákazníckemu servisu je nákup bicykla od Treku dlhodobo bezstarostným zážitkom.

Prémiové služby Trek Flagship Store a Najšport

 • Bikefitting: Zabezpečte si maximálny komfort a výkon počas jazdy špičkovým bikefittingom. Experti v prevádzkach vám pomôžu nastaviť váš bicykel presne podľa vašich potrieb a parametrov.
 • Testovanie bicykla v teréne pred kúpou: Skôr ako sa rozhodnete, môžete si vyskúšať bicykle priamo v teréne. Doprajte im skutočnú záťaž a presvedčte sa, že ten bicykel je naozaj to pravé pre vás.
 • Požičanie bicykla: Nie ste si istí, aký bicykel by najlepšie vyhovoval vašim potrebám? Prenajmite si nejaký na určitý čas a zistite tak, ktorý model vám najviac vyhovuje.
 • Možnosť výmeny, ak nie ste spokojní: Ak zistíte, že váš nový bicykel nie je úplne to, čo ste očakávali, máte možnosť vymeniť ho za iný model.
 • Pojazdný servis: Niečo sa pokazilo? Zavolajte do predajne a pojazdný servis sa postará o váš bicykel, kdekoľvek ste. Odvezú ho do servisu a vrátia vám ho v najlepšom stave.
 • Najväčší výber bicyklov Trek na jednom mieste: Naozaj široký sortiment, máte možnosť vybrať si z viac ako 1 000 bicyklov, ktoré sú k dispozícii skladom.
 • Shimano service centrum: Najšport a Trek Flagship sú oficiálnym Shimano servisným centrom.
 • Recenzie: Ak vás nepresvedčilo nič z uvedeného, prečítajte si recenzie na webe a verte tisícom spokojných zákazníkov.

Zoznam predajní s adresou:

 • Najšport Bratislava: Bajkalská 2/B
 • Trek Flag Ship Store Bratislava: Bajkalská 2/B
 • Najšport Trenčín: Zlatovská 20 (Zlatovce)
 • Najšport Kubínska hoľa: Beňovolehotská (Dolný Kubín)

Aktuality

14:51 Juan Ayuso odstúpil z Tour de France počas 13. etapy, mal pozitívny test na COVID-19.

Jeden z hlavných vrchárskych domestikov Tadeja Pogačara mal pozitívny výsledok testu na COVID-19, ale dostal povolenie pokračovať. Počas hektickej trinástej etapy však nezvládol vysoké tempo pelotónu, ktorý sa snažil dobehnúť únik. (AS)

13:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 15 jazdcov. Najväčším menom je Primož Roglič, ktorý bol jedným z hlavných favoritov v boji o žltý dres a po siedmej etape z pretekov odstúpil aj jeden z najlepších šprintérov Mads Pedersen.

13:18 Primož Roglič končí na Tour de France pre zranenia, ktoré utrpel pri páde.

„Primož Roglič sa po včerajšej etape a dnes ráno podrobil starostlivému vyšetreniu nášho lekárskeho tímu. Bolo prijaté rozhodnutie, že dnes nenastúpi, aby sa sústredil na blížiace sa ciele,“ oznámil tím Red Bull-Bora-Hansgrohe.

10:59 „Musíme nájsť Maxa Verstappena cyklistiky. To je náš cieľ,“ hovorí o budúcnosti šéf tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe.

Ralph Denk sa už v minulosti pokúsil podpísať zmluvu s Remcom Evenepoelom a chcel by s ním pracovať v budúcnosti. (Cyclingnews)

10:15 Marka Cavendisha aj Arnauda Démara relegovali za nebezpečný šprint v 12. etape Tour de France.

Rozhodcovia odsunuli Démara a Cavendisha z prvej päťky na koniec hlavnej skupiny. Druhé miesto Wouta van Aerta sa nezmenilo, ale na tretiu priečku sa namiesto Démara posunul Pascal Ackermann.

Zavrieť reklamu