Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Oprášte svoj bicykel! Bratislavský cyklofest prinesie súťaže aj 60-kilometrovú výzvu s profi cyklistami

Už 13. mája odštartuje na bratislavských Nivách jedinečný cyklofest. Počas 2 týždňov sa vám predstaví viac ako 50 horúcich noviniek od značky Kellys.
Matúš Bušík
Oprášte svoj bicykel! Bratislavský cyklofest prinesie súťaže aj 60-kilometrovú výzvu s profi cyklistami

To ale nie je všetko! V sobotu 18. mája sa na Nivách zídu bicykle z celého okolia. Šliapnite do pedálov a príďte aj vy zažiť nezabudnuteľnú akciu pre všetkých milovníkov cyklistiky s bezpečným parkovaním v cykloveži zadarmo počas celého dňa.

Toto všetko prinesie cyklofest na Nivách už 18. mája!

Súťaž o novučičký bicykel Kellys

Ak si v tento deň nakúpite na Nivách aspoň za 25 eur a preukážete sa u hostesky bločkom, môžete skúsiť šťastie s unikátnym kódom v prvej bratislavskej cykloveži hneď vedľa centra. Ktovie, možno cykloveža vydá celkom nový Kellys bicykel práve vám.

Súťaž o najoriginálnejší cyklo-outfit či vyzdobený bicykel

Fantázii sa medze nekladú. Príďte o 13:00 hod. k cykloveži ohúriť porotu svojim originálnym outfitom alebo nezabudnuteľnou výzdobou svojho bicykla. Predveďte sa na Štýlovej cyklojazde, na okruhu okolo Nivy centra, a možno si porotcovia vyberú za víťaza novučičkého Kellys bicykla práve vás. Ak chcete súťažiť, nezabudnite sa registrovať na inviton.eu.

60-kilometrová výzva so Žiletkami

O 13:30 hod. odštartuje Tour de Nivy s vášnivými cyklistami zo Žiletky Cycling Club. Trúfnete si na 60-kilometrový okruh od Nív do Rakúska a späť? Ak chcete ísť do toho, registrujte sa na inviton.eu alebo cez Stravu.

Zábava na správnom mieste

Počas celého dňa bude na vonkajšom átriu na 2. poschodí Nív pripravená aj Detská Kellys zóna, kde sa zabaví celá rodina. Deti sa budú môcť vyšantiť na odrážadlách Kellys Kiru alebo si vyskúšať pravidlá cestnej premávky na dopravnom ihrisku.

V priebehu dňa budete môcť otestovať novinky z dielne slovenského výrobcu bicyklov Kellys, užiť si hudobné a tanečné vystúpenia, zasúťažiť si či vypočuť rozhovory so známymi osobnosťami zo sveta cyklistiky.

Spoznajte slovenského reprezentanta v horskej cyklistike Filipa Polca, alebo Laca Ferenca, ktorý prešiel s Kellys bikom zo Slovenska až do Maroka. Na Nivy zavíta aj Sandra Sviteková z podcastu Dejepis inak, ktorá je tiež aktívnou športovkyňou.

Hor sa na bicykle, vidíme sa na Nivách!

Viac informácií o podujatí nájdete na nivy.com alebo na Facebooku.

Aktuality

10:50 Detaily kráľovskej 15. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

S dĺžkou 222 km a prevýšením 5724 metrov ide nielen o najťažšiu vrchársku etapu, ale aj najdlhšiu etapu na tohtoročnom Gire.

Včera 18:03 Sam Bennett dosiahol etapový hetrik na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Bennett si pripísal v piatej etape už tretie etapové víťazstvo na francúzskych pretekoch Štyri dni Dunkerque a aj naďalej je lídrom celkovej klasifikácie. Druhý skončil Paul Penhoët a tretí finišoval Jenno Berckmoes.

Včera 17:48 Filippo Ganna konečne porazil Pogačara a vyhral časovku na Giro d’Italia s priemernou rýchlosťou 53,4 km/h.

Tadej Pogačar mal druhý najlepší čas a na treťom mieste skončil Gannov tímový kolega z Ineosu Thymen Arensman. V celkovej klasifikácii sa Geraint Thomas posunul na druhé miesto pred Daniela Martineza.

17.05.2024 Simona Kuchyňková po skvelom výkone vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Poľsku.

Len pred pár dňami sa Kuchyňková tešila z tretieho miesta v úvodnom kole Svetového pohára v endure vo Finale Ligure, no v Poľsku svoje súperky porazila a v kategórii do 21 rokov bola najrýchlejšia.

17.05.2024 22-ročný Belgičan takmer prišiel o výhru kvôli predčasnej oslave na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Fotofiniš štvrtej etapy nakoniec ukázal, že Warre Vangheluwe bol na cieľovej čiare o pár milimetrov skôr ako víťaz predošlých dvoch etáp a priebežný líder celkovej klasifikácie Sam Bennett. Mladý Belgičan dosiahol svoje prvé profesionálne víťazstvo.

Zavrieť reklamu