Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Radler Zlatý Bažant: Osviežujúci spoločník na každej cyklotúre!

Matúš Bušík
Radler Zlatý Bažant: Osviežujúci spoločník na každej cyklotúre!

Bicyklovanie je nielen zábavný spôsob, ako tráviť čas v prírode a udržať sa v kondícii, ale aj skvelá príležitosť na objavovanie nových miest a zážitkov. A čo by mohlo byť lepšie ako užívať si túto aktivitu s osviežujúcim spoločníkom Zlatý Bažant Radler 0,0 % CITRÓN!

Tento nápoj je vyrobený zo 100 % prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív, takže môžete s úplnou istotou vychutnať jeho osviežujúcu chuť bez akýchkoľvek obáv.

Takže neváhajte, vezmite si plechovku citrónového radlera Zlatý Bažant 0,0 % so sebou na svoje „cyklo“ dobrodružstvo a nechajte sa unášať prírodou a citrusovou chuťou osviežujúceho nápoja!

www.zlatybazant.sk

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu