Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

#LostInBudapestBMX

Všetko, čo potrebujete vedieť o jazdení na BMX v Budapešti..
Biker
#LostInBudapestBMX

After a successful first edit of „Lost In“ BM series filmed in Athens the team has gathered again and they are coming back with another episode! This time they dive into Budapest and they will take you to places you want to see when you’re young, bold and anxious to ride. They ‚ll add some culture too – get prepped for the city lights, night walks, unexplored scopes – but all wrapped in a style you will enjoy! Because not only is this a rad BMX edit but it’s meant to show a bit of the Hungarian fragrance too!

On that note ‐ have you heard that Budapest is being called the Paris of the east? This town together with it’s historical value is an ideal spot when you want to film sick riding with epic backgrounds.The crew base members Jason Eustathiou (GR), Michal Smelko (CZ) and Franta Marsalek (CZ) teamup with local kid Kevin Nemeth (HU) and Spanish/German mate Fernando Laczko. They seek the streets of BP under the lead of project’s head filmer Tomas Carda from TBB – bikes.cz

Be ready to hea rmore in the next weeks – there will be news coming out each week, behind the scene shots, teaser and the band is ready to take over the socials too! Tune in the story for the next weeks, keep checking the updates and let them know how you like it or what else you’d like to see!

Photo credit: Milan Tykal, Andreas Mohaupt /// Celé fotoalbum z tejto akcie nájdeš tu!

Aktuality

Včera 16:39 43-ročný Alejandro Valverde suverénne vyhral gravelové preteky Svetového pohára La Indomable.

Valverde zvíťazil na 96-kilometrovej trati s prevýšením 2 400 m v španielskej provincii Almeria. Na druhom mieste skončil francúzsky jazdec Hugo Drechou (Groove Gravel) pred Portugalčanom Tiagom Ferreirom (Vouzela BH).

19.04.2024 Po Cape Epic potvrdzujú Števková s Krahulcovou výbornú formu aj na pretekoch 4 Islands, kde sú priebežne na 3. mieste (+ galéria).

Slovenské duo pretekárok Janka Keseg Števková s Martinou Krahulcovou nastúpili do ďalších etapových pretekov dvojíc, tentokrát v Chorvátsku na podujatí 4 Islands. V pretekoch sa im darí a zatiaľ v každej etape skončili na vynikajúcom 3. mieste!

19.04.2024 Video: Toto je trať 2. kola svetového pohára XCO v brazílskej Araxá.

Minulý týždeň odštartoval seriál svetového pohára v horskej cyklistike podujatiami XCC a XCO v brazílskej Mairiporã. Pretekári mali niekoľko dní na oddych a doladenie formy a už počas soboty a nedele sa môžeme tešiť na druhé kolo svetového pohára.

19.04.2024 Juan Pedro López je celkovým víťazom pretekov Okolo Álp, poslednú etapu vyhral Aurélien Paret-Peintre.

26-ročný Španiel si pripísal na talianskych etapových pretekoch svoje prvé profesionálne víťazstvo, keď vyhral tretiu etapu, a zároveň sa stal po prvýkrát víťazom celkovej klasifikácie.

19.04.2024 Fotogaléria: Ako Peter Sagan jazdil aj varil na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

„Takto dobre som sa necítil už asi 10 rokov,“ povedal Peter pri našej poslednej spoločnej večeri. „Som naozaj rád, že sme sa tu stretli takáto skvelá partia a dúfam, že sa takto ešte stretneme.“

Zavrieť reklamu