Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

The Myth of Tatra – Tatranský bike short film

Toto video má azda všetko. Príbeh, Petra Lengyela, Tatry na Jar, Tatry v zime, Tatry na jeseň aj v lete.
Biker
The Myth of Tatra – Tatranský bike short film

https://youtu.be/135759533

Zdá sa, že sa nám tu rozbieha nový žáner, kde tvorcom športových videí nestačia prostriedky, ktoré doposial využívali. Začínaju šport vo velkom krížiť s poetikou, alebo romantickou hudbou, ako je to aj v projekte Piano Ride s bratmi Godziekovcami.

V tom to videu, The Myth of Tatra, je síce menej bikovačky s Petrom Lengyelom, ale krajšie vystihnutý príbeh, čistá slovenská poetika a nádherné zábery na Tatry. Veď pozrite a zhodnoťte sami.. 😉

Alebo, ak máš chuť na ďaľšiu Slovenskú bikovačku, napríklad na Spiškom hrade, tak si daj Colours of Motion od Kellys Bikes, v ktorom sa velmi pekne posnažil Lukáš Roth. Tumbs up, man!!

https://vimeo.com/135759533

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu