Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Pozvánka: 3. kolo Hornonitrianskej enduro série vo Veľkej Lehôtke

Už tento víkend - 9. a 10. septembra sa uskutoční tretie kolo MTBIKER Hornonitrianskej enduro série vo Veľkej Lehôtke, v sobotu prebehne tréning, preteky v dual slalome a v nedeľu hlavné preteky.
Matúš Bušík

Hornonitrianska enduro séria pokračuje tretím kolom v známej a overenej lokalite Veľká Lehôtka. Organizátori si pre vás pripravili dva dni plné jazdenia a zábavy.

V sobotu od rána máte možnosť natrénovať si trate a jednotlivé stopy. Pre pretekárov budú pripravené tri trate prírodného charakteru, na dokonalom lesnom podklade. Ak boh dá, bude hrabanka.

Zhruba od 13:00 bude možné registrovať sa na preteky priamo na mieste. Registrácia bude bežať až do nedeľného rána a zhruba o 9:15 budeme registrovať posledných pretekárov.

Hornonitrianska enduro séria pokračuje tretím kolom v tradičnej lokalite Veľká Lehôtka, ktorá ponúka krásne trate s prírodným charakterom. Na týchto tratiach sa nejazdí celoročne a sú pripravené vždy exkluzívne na preteky HES. Organizátori si pre vás pripravili dva dni plné jazdenia a zábavy.

V sobotu od rána máte možnosť natrénovať si trate a jednotlivé stopy. K dispozícii bude lanovka, ktorá vás pohodlne vyvezie na štart jednotlivých tratí.

Zhruba od 13:00 bude možné registrovať sa na preteky priamo na mieste. Registrácia bude bežať do nedeľného rána a zhruba o 9:15 budeme registrovať posledných pretekárov.

Po sobotnom tréningu sa môžete tešiť na riadnu porciu zábavy. Čakajú nás preteky v dual slalome a ak zvýši čas určite si svoje zručnosti otestujeme aj na bunny-hop conteste a na skoku do diaľky.

Po týchto súťažiach už je program voľný, avšak plánuje sa spoločná tancovačka a sprievodný program kde si pokecáš so starými známymi, ale určite stretneš aj nové tváre.

V nedeľu od 10:00 prebehne štart prvých pretekárov a zhruba po hodine od príjazdu posledných pretekárov do cieľa sa pustíme do tomboly a vyhlásenia výsledkov.

Nenechajte si ujsť preteky s jedinečnou rodinnou atmosférou a prežite víkend s úsmevom na tvári.

Podrobné informácie o pretekoch nájdete na facebooku Hornonitrianska enduro séria.

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu