Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Filip Polc natočil v Riu adrenalínový spot

Náš úradujúci majster sveta v downhille Filip Polc natočil v brazílskom Riu akčný spot pre najväčšieho slovenského výrobcu funkčných potravín. Pozrite sa, ako mu to išlo.
Biker
Filip Polc natočil v Riu adrenalínový spot
Natáčanie prebiehalo začiatkom tohto roka počas Filipovej účasti na CityDownhill World Tour v Brazílii, kedy sa stal „Polcster“ už piatykrát svetovým šampiónom. „Brazília je perfektná krajina, ponúka veľmi veľa aktivít a pre bike je tiež úplne skvelá. Priamo v Rio de Janeiro sa dá jazdiť zjazd, enduro, cross country. Sú tam super asfaltky v džungli na cestný bike, kde nejazdí veľa áut. Bola to celkom sranda, keď sme natáčali akčné zábery a okolo nás skákali opice. Je to tam naozaj divočina,“ povedal nám Filip Polc.

Filip si okrem natáčania pochvaľoval aj nový druh ovocno-cereálnych raňajok na cestu, ktoré v spote ukazoval: „Už prvýkrát, keď som ochutnal vzorku, som ocenil konzistenciu a chuť. Pripomenulo mi to kašu, čo som si robieval, keď som bol ako osemnásťročný na sústredení v Amerike. Je „pecka“, že to teraz máme dostupné aj u nás. Je to úplne jednoduché, praktické a funkčné. Má to perfektný obsah, praktický obal a super uzáver.“

Good morning od slovenského výrobcu Max Sport je nová alternatíva plnohodnotných raňajok pre aktívnych ľudí v pohybe. Chutnú, 100 % prírodnú zmes čerstvého ovocia, cereálií a chia semiačok dostanete v praktickom, uzatvárateľnom 200 ml balení, ktoré oceníte aj počas jazdy na bajku. Good morning je bez lepku a v dvoch verziách – ako jablkovo-jahodovo-čučoriedkové pyré a ako jablkovo-mangové pyré s nečakanou avšak veľmi príjemnou prímesou gréckeho jogurtu. Pre viac info si kliknite na stránku výrobcu.

Aktuality

18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu