Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Tlačové správy

Festival roka 2023 Lovestream festival so svetovými hviezdami bude už o mesiac!

Augustový víkend 18. – 20.8.2023 ponúkne v Bratislave na letisku vo Vajnoroch tri dni skvelých koncertov a svetových show!
Matúš Bušík
Festival roka 2023 Lovestream festival so svetovými hviezdami bude už o mesiac!

Zdroj: lovestream.sk

Najväčšími lákladlami festivalu sú jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti IMAGINE DRAGONS v nedeľnom programe, v sobotu vystúpi dvakrát ocenený svetový DJ roka HARDWELL a v prvý deň festivalu americká rocková skupina THE KILLERS a tento rok štvrtýkrát ocenený DJ roka č. 1 Martin Garrix!

Druhý ročník festivalu Lovestream sa koná na novom mieste – na starom letisku vo Vajnoroch v Bratislave. Organizátori pripravili 3 dni a noci doslova nabité hudbou a skvelou zábavou.

Návštevníci majú k dispozícii okrem svetovej hudby aj zaujímavé zóny – ART zóna, zóna pre deti a až 3 pódia plné nezabudnuteľných hudobných čísiel.

Organizátori sa na festival zodpovedne pripravujú,  aktívne komunikujú s kapelami a hudobníkmi, ktorí sa na fanúšikov na  Slovensku nesmierne tešia.

Nedeľný program festivalu Lovestream láme slovenské rekordy v návštevnosti

Zdroj: lovestream.sk

Jeden deň sa však vymyká a tým je nedeľa, kedy ako headliner vystupuje Imagine Dragons. O tento deň je extrémny záujem, očakávame kapacitne nadpriemernú účasť a atakujeme hranicu v tento deň 50.000 ľudí pričom predaje neustále stúpajú.

Je evidentné, že nás čaká najväčší „koncert“ na Slovensku práve v nedeľu, kedy vystúpia Imagine Dragons. Títo interpreti sa rovnako ako aj ďalší tešia na svojich fanúšikov.

Manažement kapely je nadšený zo stage. Dokonca si vyžiadali aj ďalšie dodatočné až 30 metrové mólo k stagu, takže fanúšikovia budú mať Imagine Dragons na dosah ruky. Je to pre organizátora výzva, na ktorú sa nemierne teší.

Hlavný stage festivalu Lovestream  bude najvačší, aký sa doteraz na Slovensku pre účely festivalu postavil.

Svetoví interpreti vystúpia na svetovom pódiu! Tvoje zmysly čaká audiovizuálny zážitok, ktorý ti vyrazí dych. Množstvo a kombinácia svetla, zvukových systémov, LED obrazoviek a vizuálnych efektov doslova vymaže hranicu medzi realitou a fantáziou.

Stage bude mať 65 metrov na šírku, 19 metrov bude jeho výška, použitých bude 250 špeciálnych inteligentných svetiel, viac ako 20 laserov a špeciálne pyrotechnické efekty a ohne. Autorom stagu  je Rudo Tuček

Ďalšou zaujímavosťou je MINISTRY OF FUN STAGE TENT! Budeme disponovať tým najväčším stanom v Európe s kapacitou až 15 000 ľudí,  kde párty bude prebiehať až do 3:00 rána!

Bude vybavený neuveriteľnou technológiou od Ministry Rental Service . Priprav sa na nezabudnuteľný zážitok! Máš sa na čo tešiť, pretože ti prinášame vystúpenia od svetových interpretov ako Adriatique, Orkun Bozdemir & Aksak, Gryffin a ďalších…

Všetky užitočné informácie a vstupenky nájdeš na stránke lovestream.sk

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu