Správa o tragickom úmrtí francúzskeho profi ridera Mathiasa Dymarskiho obletela svet.. a nechala kopec ľudí šokovaných.. :(
Biker

TRANSWORLD RIDE BMX nedávno informovali svet o velkej strate.. Mathias Dymarski bol 22 ročný profi BMX rider, ktorý má na svedomie projekty ako sú The Flat side of Things, Andalucia 2015, alebo ste ho mohli vidiet na D.O.W. exhibícii s názvom Flying Miners a iných BMX editoch.

Na, teraz už nepopulárnom, koncerte Eagles of Death Metal v Bataclan Concertnej hale bol aj s jeho 23 ročnou frajerkou Maurie Laush, kde boli zavraždení strielajucím mužom.

Mathias Dymarski Ride in Peace! – Rozlúčka a minuta ticha za Mathiasa a Mariei.

Včera 19:51 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

Včera 17:25 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

Včera 17:16 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

Včera 17:00 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

13.06.2024 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.