Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Mathias Dymarski a jeho posledný večer!

Spravte si obrázok o danej situácii sami.. Upozorňujeme vás však, že na záberoch sú aj mŕtvi ľudia a tento obsah nie je vhodný pre mladistvých!
Biker

Všetci nechtiac žijeme udalosťami z Paríža za posledných pár dní. Nehľadiac na politiku a na ktorú stranu konšpirácií sa prikláňate, alebo na kolko to neriešite. Akékoľvek predčasné zomieranie mladých, ale aj starších, ľudí je v 21. storočí strašne smutná záležitosť. A o to viac je to smutné, keď tí ľudia s tou danou vecou nemajú nič spoločné.

Tak isto, ako ďalších skoro 90 mladých životov vyhaslo pri výstreloch v clube Bataclan, vyhasli aj životy
Mathiasa Dymarskiho a jeho frajerky Marie Laush. BMX profi rider so svojou polovičkou museli zažívať muka pred smrťou.. Z rozhovorov s kapelou a preživšími vysvitlo, že sa ľudia dlho nevedeli dostať z klubu von, kvoli nastolenej panike. Objavili sme zopár záberov, ktoré sú priamo z miesta činu. Upozorňujeme vás však, že na záberoch sú aj mŕtvi ľudia a tento obsah není vhodný pre mladistvých.

Je to velice nespravodlivé. Mathias, mladý športovec, ktorý nerieši nič iné, ako svoju frajerku a bike.. a zrazu nežije! Celá táto situácia je veľmi smutná. A preto nie len za Mathiasa a jeho frajerku minutu ticha, ale aj za ostané obeti tejto nesmyslnej vyostrenej situácie.. Môžeme len dúfať, že to nebude horšie..

Záznam z koncertu v čase streľby

Čo sa dialo pred klubom Bataclan počas streľby

Nedávno vytvorili kamaráti Mathiasa toto video

A velký report ako sa cítila Paríž

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu