Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Inzercia

Skvelé osvieženie na letné dobrodružstvá na bicykli. Stavte na novinku Zlatý Bažant Radler 0,0 % Mango

Matúš Bušík
Skvelé osvieženie na letné dobrodružstvá na bicykli. Stavte na novinku Zlatý Bažant Radler 0,0 % Mango

Rozmýšľate nad tým, ktorý z nápojov si zobrať na najbližšie cyklistické dobrodružstvo? Čo takto svieža novinka Zlatý Bažant Radler 0,0 % bez pridaného cukru s príchuťou Mango?

Po športovom výkone a dni strávenom na bicykli bude lahodný nápoj zaslúženou odmenou, ktorá uhasí smäd a dodá ďalšiu energiu.

Novinka v rodine obľúbených nealkoholických radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0% poteší fanúšikov exotiky, pre ktorých pivovar tentokrát namiešal nápoj s príchuťou tropického manga.

Kúsok exotiky si tak môžete dopriať aj u nás na Slovensku. Nový radler je vyrobený z prírodných surovín, bez pridaného cukru, umelých farbív a konzervantov. Osviežujúci nápoj bez kvapky alkoholu obsahuje výhradne prírodné cukry, ktoré pochádzajú z ovocných štiav s objemom maximálne 2,4 g na 100 ml. Táto hodnota zodpovedá obsahu cukru v jedinom citróne!

Zlatý Bažant primiešava počas varenia šťavu do nealkoholického piva zo slovenských surovín: vody z artézskych studní a sladu z vlastnej sladovne v Hurbanove.

Novinka na trhu Zlatý Bažant Radler 0,0 % s príchuťou Mango tak predstavuje ideálneho spoločníka na cyklistické dobrodružstvá, ktorý vás odmení a osvieži po každom zdolanom kilometri.

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu