Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Van Rysel RCR

Aktuality

Včera 17:17 Jonas Vingegaard zaútočil 21 km pred cieľom a opäť suverénne zvíťazil na pretekoch O Gran Camiño.

Vingegaard zrýchlil z pelotónu v poslednom stúpaní Alto do Couso (4,5 km / 5,7 %), dobehol jazdcov z úniku, v zjazde sa zbavil aj posledného, Pabla Castrilla, a záverečných 12 km išiel až co cieľa osamote. Na druhom mieste skončil Carlos Canal, tretí finišoval Quentin Pacher.

Včera 16:51 Len 21-ročný talent Juan Ayuso vyhral francúzsku klasiku Faun-Ardèche.

Ayuso zvíťazil v záverečnom šprinte štvorice pretekárov, ktorá sa vytvorila po útoku Mattiasa Skjelmoseho v stúpaní Col de Saint Romain de Lerps (6,3 km / 7,6 %) 25 km pred cieľom. Na druhom mieste skončil Romain Grégoire a tretí finišoval Skjelmose pred Felixom Gallom.

Včera 16:27 Jan Tratnik prešprintoval Politta a stal sa prvým slovinským víťazom Omloop Het Nieuwsblad.

Nils Politt doslova dotiahol Tratnika na cieľovú rovinku po ich spoločnom úniku v záverečných deviatich kilometroch. Na treťom mieste skončil po šprinte skupiny prenasledovateľov Wout van Aert.

Včera 11:38 Sledujte naživo: Súboj Wouta van Aerta, Toma Pidcocka a ďalších na pretekoch Omloop Het Nieuwsblad.

Van Aert je najväčším favoritom, no bude mať proti sebe Pidcocka a viacero veľkých talentov ako mladý 21-ročný belgický talent Arnaud De Lie, šprintér Jasper Philipsen, Matej Mohorič či Julian Alaphilippe.

Včera 11:37 Ronan Dunne vyhral preteky Red Bull Hardline Tasmania a vo finále sa predstavili aj dve ženy (+galéria).

Viac než 5000 fanúšikov v cieli oslavovalo víťazstvo írskeho pretekára Ronana Dunna v historicky prvých pretekoch Hardline v Austrálii. Na druhom mieste skončil víťaz kvalifikácie Bernard Kerr a tretie miesto si vyjazdil George Brannigan.

Zavrieť reklamu