Thibaut Daprela vyhral preteky Svetového pohára v zjazde v Andorre tesne pred Gregom Minnaarom.

Finále elity mužov poznačilo veterné počasie a hustý dážď, čo spôsobilo pomalšie časy jazdcov, ktorí štartovali medzi poslednými. Daprela vyhral o 0,121 sekundy pred Gregom Minnaarom a tretí Finn Iles zaostal o 2,316 sekundy. V ženách vyhrala Nina Hoffmann pred majsterkou sveta Vali Höll a tretia skončila Tahnee Seagrave.

Nina Hoffmann dominovala v Andorre a získala svoje prvé víťazstvo v roku 2023. Víťazná séria Vali Höll sa skončila, keď Nina Hoffmann vyhrala nad majsterkou sveta 2023 o 2,8 sekundy. Tahnee Seagrave ukázala, že je späť vo forme a podarilo sa jej vybojovať tretie miesto.

Thibaut Daprela po skvelej jazde zvíťazil vo štvrtom kole série Svetového pohára v zjazde 2023. Daprela prekonal Grega Minnaara o 0,121 sekundy, zatiaľ čo Finn Iles uzatvára najlepšiu trojku pretekárov so stratou 2,316 sekundy. Loic Bruni si zaslúži pochvalu, aj keď skončil na 22. mieste, pretože ako víťaz kvalifikácie štartoval posledný a predviedol výbornú jazdu aj napriek hustému dažďu.