Sledujte naživo Vanesu Petrovskú na pretekoch Svetového pohára v zjazde v Lenzerheide.

Dnes poobede absolvujú finálové jazdy juniori a juniorky, medzi ktorými preteká aj 18-ročná slovenská zjazdárka Vanesa Petrovská. Priamy finále junioriek vysiela online Eurosport od 13:10 hod a od 13:45 hod sú na programe preteky juniorov.

Na Svetovom pohári v zjazde v Lenzerheide pretekajú v mužskej elite dvaja slovenský jazdci Adam Rojček a Denis Kohút. V ženách mala štartovať 18-ročná Simona Kuchyňková, ale z pretekov ju vyradil pád a zranenie počas tréningu.

Program vysielania Svetového pohára v horskej cyklistike, Lenzerheide 2023

Všetky uvedené preteky môžete sledovať naživo cez online platformu Eurosportu alebo GCN+.

• Cross-country XCO – muži elite: 15:00 – 17:30 hod

Včera 15:26 Decathlon dal do predaja repliky bicyklov Van Rysel RCR Pro tímu AG2R. Po pár hodinách boli vypredané.

V utorok pridal Decathlon do ponuky cestné bicykle, na ktorých pretekajú jazdci tímu Decathlon AG2R La Mondiale. S cenou 9000 eur boli vypredané už na ďalší deň.

Včera 11:39 Strávil som týždeň s Petrom Saganom na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

Keď ma Mišo Kolář oslovil s ponukou ísť do Talianska na týždenné sústredenie, na ktorom bude aj Peter Sagan, nemohol som odmietnuť. Už len možnosť byť v prítomnosti takej legendy ako Peter je niečo, čo sa jednoducho neodmieta.

Včera 09:46 Video: Premrznutého Mattiasa Skjelmoseho museli odniesť v rukách pred koncom Valónskeho šípu.

Dánsky pretekár tímu Lidl-Trek odstúpil z ardénskej klasiky 40 km pred cieľom. Preteky poznačilo chladné a daždivé počasie, ktoré vyradilo mnohých favoritov a preteky dokončilo len 44 cyklistov zo 175 štartujúcich.

Včera 09:32 Stevie Williams bol najsilnejší v stúpaní Mur de Huy a na Valónskom šípe dosiahol najväčší úspech v kariére.

Britský jazdec tímu Israel-Premier Tech zaútočil 300 metrov pred cieľom a zvíťazil pred druhým Kevinom Vauquelinom (Arkéa-Samsic) a Maximom Van Gilsom (Lotto-Dstny).

17.04.2024 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.