ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!

Martin Knapec vyhral 3. kolo Garmin Slovenského pohára v endure.

Najrýchlejším jazdcom na tratiach v Mýte pod Ďumbierom sa stal Martin Knapec, ktorý bol od Ľuboša Staňa rýchlejší len o 0,8 sekundy.

Cez víkend sa uskutočnilo 3. kolo Garmin Slovenského pohára v endure v Mýte pod Ďumbierom. V elitnej kategórii si víťazstvo vyjazdil Martin Knapec z CTM Racing Team s celkovým časom 20:01,3.

Za ním na druhom mieste skončil Ľuboš Staňo z tímu Bajky.sk so stratou menej ako 1 s. Tretie miesto obsadil Denis Kohút, CTM Racing Team, so stratou 19,3 sekundy.

Najrýchlejšou ženou na trati sa stala Katarzyna Burek pred Iwonou Czyszczoň, obe z Poľska. Na treťom mieste skončila najrýchlejšia Slovenka Martina Klabníková z tímu Life4Ride.

Najrýchlejším jazdcom v kategórii U21 sa stal Samuel Paučin z CTM Racing teamu pred Marošom Krupom z Oko Everywhere. Tretie miesto obsadil rakúsky jazdec Timmy Fockenberger.

V kategórii Masters 35+ sa z víťazstva tešil Pawel Reczek pred Michalom Špalekom a Dušanom Lopušným.

Matej Mackovič sa z víťazstva tešil v kategórii E-Bike Race. Na druhom mieste skončil Matúš Paulovič a tretí do cieľa dorazil Boris Smatana.

V kategórii Hobby najrýchlejší čas zajazdil Patrik Bíly, ktorý o 20 s porazil Mareka Vranku. Pódiové umiestnenie si zabezpečil aj Tomáš Kaukič.

4. kolo SPEN, ktoré sa malo konať na Malinom Brde, je bohužiaľ z organizačných dôvodov zrušené. Majstrovstvá Slovenska a kvalifikácia na EWS sa teda uskutoční na poslednom 5. kole SPEN v Bratislave 16.10.2022.

Kompletné výlsedky 3. kolo SPEN v Mýte pod Ďumbierom nájdete na stránke sportsofttiming.sk.