Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Knog Blinder

Firma Knog založená v marci 2003 je jedinečná globálna značka vyrábajúca cyklistické svetlá a zámky. Značka sídli v Austrálii a v súčasnej dobe predávajú svoje výrobky v 46 krajinách. [gallery ids=19996,20000,20002 grid = 3]
Biker
Knog Blinder

Knog Blinder 1

Hi-tech LED svetlo s vysokým výkonom a Líthio-polymérovou batériou. Nabíjanie pomocou vstavaného USB konektora. Uchytenie na riadidlá, rám alebo sedlovku priemeru 22-32mm bez použitia náradia pomocou jednoduchého silikónového remienka. Viditeľnosť viac ako 0,5km. Dostupné v 6 jedinečných variantách.

Cena: 24,90 eur /// Link: http://euro.knog.com.au/bike/lights/blinder-1.html

Knog Blinder 4

Svetlo má 4 výkonné LED diódy. Predné svetlo má svietivosť 80 lumenov a zadné svetlo 44 lumenov. Vďaka presnému a priamemu lúču je viditeľné na vzdialenosť viac ako 0,8 km.

Cena: 37,90 eur /// Link: http://euro.knog.com.au/bike/lights/blinder-4.html

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu