Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

BAJKULA – Lyžiarske prilby a okuliare GIRO – bezpečne a štýlovo

Ak vlastníte našu vernostnú kartu BAJKULA, poskytneme vám na lyžiarske prilby a okuliare GIRO zľavu.
Biker
BAJKULA – Lyžiarske prilby a okuliare GIRO – bezpečne a štýlovo

Milí priatelia,

mnohí z nás v zime na čas vymenia bicykel za lyže, snowboard, bežky alebo iné hračky na sneh, preto sme sa rozhodli rozšíriť náš aktuálny sortiment aj o zimné, vysoko kvalitné doplnky – lyžiarske prilby a okuliare GIRO. Značka GIRO a jej cyklistické prilby najrôznejších tried majú v našej predajni veľký ohlas, preto veríme, že vás osloví aj vybraná zimná kolekcia.

Ponúkame dámske, pánske, ale i detské modely, vhodné na široké spektrum použitia – od lyžovania, cez korčuľovanie a skialp, až po bajkovanie na snehu pre skalných nadšencov. 🙂

Lyžiarske prilby GIRO sú nielen ľahké, pohodlné a odolné, sú aj štýlové a ich moderný dizajn bude skvelým doplnkom vášho outfitu. Najdôležitejším prvkom je však bezpečnosť. GIRO preto používa najmodernejšie technológie, napr. systém MIPS, ktorý tlmí pôsobenie rotačných síl pri páde a môže tak zabrániť závažnejšiemu poraneniu hlavy a mozgu. Prilby sú taktiež kvalitne odvetrané, polstrované a majú praktický klips na pripevnenie lyžiarskych okuliarov.

Lyžiarske okuliare GIRO sú rovnako štýlové, majú nízku hmotnosť a rôznorodé farebné prevedenia. Ľahko ich tak zladíte s prilbou a inými doplnkami. GIRO využíva pri výrobe technológie firmy ZEISS – experta na optiku, čoho výsledkom je perfektné, neskreslené a jasné videnie a tie najlepšie vlastnosti.

Ak vlastníte našu vernostnú kartu BAJKULA, poskytneme vám na lyžiarske prilby a okuliare GIRO zľavu. Navyše sme pre vás na február pripravili AKCIU. Ak si u nás zakúpite nový bicykel modelového radu 2016 v hodnote nad 1000 € akejkoľvek značky alebo FAT BIKE značky TREK a FELT, pribalíme vám k nemu spomínanú lyžiarsku prilbu alebo okuliare GIRO. Akcia platí do konca februára 2016.

Viac informácií o produktoch GIRO SNOW a o AKCII nájdete TU!

Tešíme sa na vás!

váš bajkula tím

www.bajkula.skAktuality

Včera 17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

Včera 17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

Včera 17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

12.06.2024 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

12.06.2024 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Zavrieť reklamu