Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Darujte svoje 2% z daní bikerom

Darujte svoje 2% z daní na údržbu a rozvoj cyklistických tratí v mestskom lesoparku v Bratislave.
Biker

Pomaly sa blíži čas kedy nám môžete pomôcť venovaním Vašich 2% z dane. Napísali sme krátke zhrnutie čo sme pre Vás urobili v minulom roku vďaka Vašim 2% a čo máme v pláne tento rok. V roku 2015 sme odpracovali 511 hodín na údržbe a výstavbe cyklistických tratí v Bikeparku Koliba a jeho okolí.

V rámci brigád počas celého roka sme opravili prekážky na Rohatke. Na trati Driver 8 pribudli nové skoky a vylepšené klopené zákruty. Počas roka sme stavali aj novú trať Blue Trail, ktorá bude mať nízku obtiažnosť a je vhodná pre začiatočníkov. Vďaka Vašim 2% z roku 2014 sme mohli objednať aj Bager, ktorý nám hlavne pomohol pri stavaní trate Blue Trail. Na jeseň, ako každý rok sme vyčistili od lístia trate Rohatku a Driver 8 aby sa Vám lepšie jazdilo.

V spolupráci s Mestskými lesami sme vypracovali mapu a navrhli niekoľko cyklistických trailov v rámci koncepcii rozvoja horskej cyklistiky v Mestskom Lesoparku, ktoré budeme postupne realizovať.

V roku 2016 okrem pravidelnej údržby tratí v Bikeparku Koliba chceme otvoriť novú trať Blue Trail.
Vybudovať nové úseky na trati Driver 8 a opraviť pasáže na Rohatke.

Dúfame, že ani tento rok nás nenecháte v štichu, aby sme mohli zlepšovať a rozširovať trate v Bikeparku Koliba a jeho okolí. Za Vaše 2% z dane vopred ďakujeme. /// Viac info najdete na webe bikeparkkoliba.sk.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu