Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Darujte svoje 2% z daní bikerom

Darujte svoje 2% z daní na údržbu a rozvoj cyklistických tratí v mestskom lesoparku v Bratislave.
Biker

Pomaly sa blíži čas kedy nám môžete pomôcť venovaním Vašich 2% z dane. Napísali sme krátke zhrnutie čo sme pre Vás urobili v minulom roku vďaka Vašim 2% a čo máme v pláne tento rok. V roku 2015 sme odpracovali 511 hodín na údržbe a výstavbe cyklistických tratí v Bikeparku Koliba a jeho okolí.

V rámci brigád počas celého roka sme opravili prekážky na Rohatke. Na trati Driver 8 pribudli nové skoky a vylepšené klopené zákruty. Počas roka sme stavali aj novú trať Blue Trail, ktorá bude mať nízku obtiažnosť a je vhodná pre začiatočníkov. Vďaka Vašim 2% z roku 2014 sme mohli objednať aj Bager, ktorý nám hlavne pomohol pri stavaní trate Blue Trail. Na jeseň, ako každý rok sme vyčistili od lístia trate Rohatku a Driver 8 aby sa Vám lepšie jazdilo.

V spolupráci s Mestskými lesami sme vypracovali mapu a navrhli niekoľko cyklistických trailov v rámci koncepcii rozvoja horskej cyklistiky v Mestskom Lesoparku, ktoré budeme postupne realizovať.

V roku 2016 okrem pravidelnej údržby tratí v Bikeparku Koliba chceme otvoriť novú trať Blue Trail.
Vybudovať nové úseky na trati Driver 8 a opraviť pasáže na Rohatke.

Dúfame, že ani tento rok nás nenecháte v štichu, aby sme mohli zlepšovať a rozširovať trate v Bikeparku Koliba a jeho okolí. Za Vaše 2% z dane vopred ďakujeme. /// Viac info najdete na webe bikeparkkoliba.sk.

Aktuality

Včera 18:19 Nový Trek Top Fuel Gen 4 má aktualizovanú geometriu a vylepšenú kinematiku, navyše z neho môže byť mullet.

Modelový ročník Trek Top Fuel 2025 Gen 4 je skôr prepracovaným modelom tretej generácie než prevratnou novinkou v ponuke výrobcu. Ponúka však niektoré vylepšenia, ktoré možno oceníte.

Včera 15:58 Tadej Pogačar prekonal na Tour de France ďalší historický rekord šialeným výkonom v stúpaní Plateau de Beille.

Rekord Marca Pantaniho z roku 1998 prekonal o tri a pol minúty. V 15,8-kilometrovom stúpaní s prevýšením 1235 metrov mal za necelých 40 minút neuveriteľne vysoký priemerný výkon 6.98 ᵉW/Kg resp. 460 wattov.

Včera 15:54 Richard Tandara skončil na výbornom 2. mieste v medzinárodných zjazdových pretekoch v Saalbachu.

Propain Rookies Cup pokračoval svojím tretím kolom, ktoré sa uskutočnilo v rakúskom Saalbachu. Ide o medzinárodné preteky, ktoré lákajú množstvo mladých jazdcov a dá sa povedať, že sa tu stretávajú budúci elitní jazdci svetového pohára v zjazde.

Včera 14:07 Fotogaléria: Najlepšie momenty 15. etapy Tour de France 2024.

Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour tretím etapovým víťazstvom. Pozrite si skvelé fotografie z pätnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 12:36 Rasťo Baránek vyhral zjazdové preteky v poľskej Czarnej Góre.

Preteky boli zaradené do seriálu českého pohára a odjazdili sa na náročnej zjazdovej trati s premenlivými podmienkami.

Zavrieť reklamu