Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Inzercia

Castelli bunda UNLIMITED PERFETTO RoS 2

Nový model bundy Castelli UNLIMITED PERFETTO RoS 2 je vzdušný a voľnejší ako jej predchodca.
Matúš Bušík

Unlimited verzia bundy Perfetto RoS 2 má grafickú potlač, vďaka čomu vyzerá v teréne viac ako doma, bez obetovania výkonu.

Bunda Perfetto RoS 2 vyniká v suchých podmienkach vďaka vysokej priedušnosti, ale i vo vlhkých podmienkach vďaka exkluzívnym tkaninám GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® od Castelli.

Perfetto RoS 2 udrží vonku všetok studený vietor a zároveň je oveľa priedušnejšia ako typické polyuretánové membrány používané u väčšiny konkurencie. Keď zostanete počas výkonu suchší, nepotrebujete toľko vrstiev.

Sama o sebe je akurát do miernych podmienok, zatiaľ čo pridanie izolačnej vrstvy (teplý dres a/alebo nátelník) vám umožnia obliecť túto bundu aj do zimy. Vy sa rozhodnite.

Časť názvu „2“ odkazuje na aktualizácie najnovšej verzie, vrátane obojsmerného zipsu YKK® Vislon® pre lepšie nastaviteľné vetranie.

Reflexné prvky na chrbte sú viditeľnejšie, šev v hornej časti ramena bol presunutý na chrbát a tri vrecká pojmú viac vecí.

Zatiaľ čo Perfetto stále zostáva vhodné pre výkon, nový model poskytuje viac priestoru cez hrudník, ramená a bicepsy.

Cena: 249,95 €

www.skprofibike.sk

Aktuality

14:15 Kamión zrazil a zabil trojnásobného víťaza Valónskeho šípu Davide Rebellina.

Polícia vyšetruje tragédiu a pátra po vodičovi kamiónu, ktorý z miesta činu ušiel. Taliansky bývalý profesionálny cyklista mal 51 rokov. Tragická nehoda sa stala neďaleko mesta Vicenza v benátskom regióne.

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Zavrieť reklamu