Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

AMPLIFI Stratos MK II

Cyklistický batoh, zvlášť vhodný do ťažkého terénu
Biker
AMPLIFI Stratos MK II
Cyklistický batoh, zvlášť vhodný do ťažkého terénu /AM, Enduro/. Nová úroveň bezpečnosti, integrovaný 3D chránič chrbtice MK II Armourgel, mäkký a pružný, v prípade nárazu stvrdne Ochranné pláty chrániča sú maximálne flexibilné, prispôsobia sa tvaru chrbta /spĺňa normu EN 1621-2: 2014. Výborné vnútorné členenie s uzatvárateľnými vreckami, vrecko s mäkkým obložením pre okuliare, priedušný, udržuje chrbát v suchu

Prispôsobený na používanie hydrovaku s vývodmi na obidva ramenné popruhy Súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby, spodný uchytávací popruh so zatvárateľným vreckom, hrudný pás s bezpečnostnou sponou ITW Nexus, s píšťalkou Samostatné, vyberateľné púzdro s priehradkami na peňaženku, doklady a osobné veci

Veľkosti S/M – 16l do 185 cm, L/XL – od 185 cm

Farba: Tschugg Pro, Multi, Red/Rose /// Cena: 129,90 / 134,90 € /// www.made4bike.sk

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu