Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

AMPLIFI Stratos MK II

Cyklistický batoh, zvlášť vhodný do ťažkého terénu
Biker
AMPLIFI Stratos MK II
Cyklistický batoh, zvlášť vhodný do ťažkého terénu /AM, Enduro/. Nová úroveň bezpečnosti, integrovaný 3D chránič chrbtice MK II Armourgel, mäkký a pružný, v prípade nárazu stvrdne Ochranné pláty chrániča sú maximálne flexibilné, prispôsobia sa tvaru chrbta /spĺňa normu EN 1621-2: 2014. Výborné vnútorné členenie s uzatvárateľnými vreckami, vrecko s mäkkým obložením pre okuliare, priedušný, udržuje chrbát v suchu

Prispôsobený na používanie hydrovaku s vývodmi na obidva ramenné popruhy Súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby, spodný uchytávací popruh so zatvárateľným vreckom, hrudný pás s bezpečnostnou sponou ITW Nexus, s píšťalkou Samostatné, vyberateľné púzdro s priehradkami na peňaženku, doklady a osobné veci

Veľkosti S/M – 16l do 185 cm, L/XL – od 185 cm

Farba: Tschugg Pro, Multi, Red/Rose /// Cena: 129,90 / 134,90 € /// www.made4bike.sk

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu