Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

WELDTITE JET VALVE – Inteligentný Smart systém

Jet Valve Smart systém je nový spôsob hustenia pneumatík prostredníctvom CO2 bombičiek.
Biker
WELDTITE JET VALVE – Inteligentný Smart systém
Weldtite Jetvalve CO2 má univerzálnu hlavicu a veľmi jednoduché ovládanie. Nízka hmotnosť, hliníková hlavica so závitom a 16g bombička s plastovým ochranným krytom. Jednoduchá manipulácia a ergonomický uhol hlavice pre pohodlné hustenie plášťa.

V ponuke, základná – plniaci ventil a CO2 bombička. S uchytením plniaceho ventilu s CO2 bombičkou, spolu s dvomi rezervnými 16g CO2 bombičkami, určený pre montáž pod krk fľaše, resp. pre montáž na sedlovku. Ideálna do batohu, či taštičky pod sedlo. Obsahuje jeden pár montážnych páčiek, plniaci ventil a dve CO2 bombičky a samolepiace záplaty pre rýchlu opravu defektov.

Dostupné jednotlivé komponenty a CO2 bombičky v balení po 2, 5, 30ks. /// Cena: Základná sada: 11,50€, 2ks CO2 bombičky: 4,50€

www.made4bike.sk

Aktuality

Včera 21:10 Video: Mark Cavendish prišiel zničený do cieľa náročnej horskej etapy Tour de France, ale časový limit stihol.

Pätnásta etapa mala necelých 200 km a prevýšenie cez 5000 metrov, takže pre šprintérov bolo veľmi náročné, aby zvládli prísť do cieľa v časovom limite. Nakoniec sa to podarilo všetkým okrem Brama Weltena z tímu dsm-firmenich PostNL.

Včera 17:28 Tadej Pogačar predviedol ďalší neuveriteľný výkon a vyhral už tretiu etapu na Tour de France.

Jonas Vingegaard zaútočil 10,3 km pred cieľom v rozhodujúcom stúpaní Plateau de Beille, ale Pogačar bez problémov zareagoval a o 5 km neskôr sám zaútočil. Tadej Pogačar prišiel do cieľa osamote s viac ako minútovým náskokom pred Vingegaardom a tretí Remco Evenepoel prešiel cieľom s takmer trojminútovou stratou.

Včera 16:36 Pelotónom na Tour de France sa šíri COVID-19, organizátori opäť zaviedli povinné respirátory.

Kvôli Covidu už z Tour odstúpili Tom Pidcock, Juan Ayuso a Michael Mørkøv.

Včera 15:49 Video: Divák hodil Pogačarovi aj Vingegaardovi do tváre zemiakové lupienky. Polícia ho už zatkla.

Dva kilometre pred cieľom 14. etapy Tour de France stál nevychovaný divák, ktorý hodil chipsy do tváre najprv Tadejovi Pogačarovi a o pár sekúnd neskôr aj Jonasovi Vingegaardovi, ktorý prenasledoval Slovinca v žltom drese.

Včera 14:53 „Jazdím šialené watty, a aj tak nás stále dobiehajú,“ hovorí Mathieu van der Poel o výkonoch na Tour de France.

Van der Poel sa dostal do úniku počas 13. etapy, ale po nespočetných snahách o víťazstvo z úniku sa napokon rozhodovalo v záverečnom šprinte, v ktorom si pripísal Jasper Philipsen druhé etapové víťazstvo na Tour 2024.

Zavrieť reklamu