Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

WELDTITE JET VALVE – Inteligentný Smart systém

Jet Valve Smart systém je nový spôsob hustenia pneumatík prostredníctvom CO2 bombičiek.
Biker
WELDTITE JET VALVE – Inteligentný Smart systém
Weldtite Jetvalve CO2 má univerzálnu hlavicu a veľmi jednoduché ovládanie. Nízka hmotnosť, hliníková hlavica so závitom a 16g bombička s plastovým ochranným krytom. Jednoduchá manipulácia a ergonomický uhol hlavice pre pohodlné hustenie plášťa.

V ponuke, základná – plniaci ventil a CO2 bombička. S uchytením plniaceho ventilu s CO2 bombičkou, spolu s dvomi rezervnými 16g CO2 bombičkami, určený pre montáž pod krk fľaše, resp. pre montáž na sedlovku. Ideálna do batohu, či taštičky pod sedlo. Obsahuje jeden pár montážnych páčiek, plniaci ventil a dve CO2 bombičky a samolepiace záplaty pre rýchlu opravu defektov.

Dostupné jednotlivé komponenty a CO2 bombičky v balení po 2, 5, 30ks. /// Cena: Základná sada: 11,50€, 2ks CO2 bombičky: 4,50€

www.made4bike.sk

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu