Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

Cyklodoplnky LEZYNE

Aj keď je značka LEZYNE na trhu len pár rokov, už teraz udáva trendy v kvalite cyklodoplnkov.
Biker
Cyklodoplnky LEZYNE
Pumpy, svetlá, či náradie LEZYNE si získali za krátku dobu medzi cyklistami absolútny rešpekt. Pumpy Lezyne sú skonštruované z tých najlepších materiálov, za využitia strojovo obrobených hliníkových dielov. Vďaka tomu si pumpy Lezyne udržiavajú maximálnu funkčnosť po veľmi dlhú dobu. Pumpy majú ABS Flex hadičku, ktorú ocení každý cyklista. Hadička umožnuje po napumpování pneumatiky vypustiť zbytočný tlak z hadičky pomocou unikátneho ventilu.

Novinkou sú cyklocomputre LEZYNE GPS : elegantný, kompaktný Mini GPS, robustný Power GPS, ktorý sa cez Bluettoth spáruje so smartfónom či meračom výkonu a tepu. Super GPS je naozaj super – môže sa súčasne spojiť s ANT + ™ aj Bluetooth® doplnkami a poskytne kompletné údaje špičkového cyklopočítača.

Ak chcete spoľahlivé cyklodoplnky a potrpíte si na maximálnu funkčnosť, určite siahnite po značke www.esloger.sk/lezyne.

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu