Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Cyklodoplnky LEZYNE

Aj keď je značka LEZYNE na trhu len pár rokov, už teraz udáva trendy v kvalite cyklodoplnkov.
Biker
Cyklodoplnky LEZYNE
Pumpy, svetlá, či náradie LEZYNE si získali za krátku dobu medzi cyklistami absolútny rešpekt. Pumpy Lezyne sú skonštruované z tých najlepších materiálov, za využitia strojovo obrobených hliníkových dielov. Vďaka tomu si pumpy Lezyne udržiavajú maximálnu funkčnosť po veľmi dlhú dobu. Pumpy majú ABS Flex hadičku, ktorú ocení každý cyklista. Hadička umožnuje po napumpování pneumatiky vypustiť zbytočný tlak z hadičky pomocou unikátneho ventilu.

Novinkou sú cyklocomputre LEZYNE GPS : elegantný, kompaktný Mini GPS, robustný Power GPS, ktorý sa cez Bluettoth spáruje so smartfónom či meračom výkonu a tepu. Super GPS je naozaj super – môže sa súčasne spojiť s ANT + ™ aj Bluetooth® doplnkami a poskytne kompletné údaje špičkového cyklopočítača.

Ak chcete spoľahlivé cyklodoplnky a potrpíte si na maximálnu funkčnosť, určite siahnite po značke www.esloger.sk/lezyne.

Aktuality

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Zavrieť reklamu