Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Greg Minnaar v krátkom dokumente Off The Clock

Martin Sarvaš
 Video: Greg Minnaar v krátkom dokumente Off The Clock
Po víťazstve na majstrovstvách sveta v roku 2021 a po tom, ako sa Greg Minnaar stal najúspešnejším jazdcom v zjazde na horských bicykloch, začal prvé kolo Svetového pohára v zjazde 2022 trochu pomaly.

Po dokončení prvého kola Svetového pohára sa Greg vracia späť do Álp v sídle Santa Cruz Syndicate, aby doladil bicykel, telo a myseľ na zvyšok sezóny.

Nájdenie „flowu“ na zjazdovom bicykli je kľúčové pre pretekárov na najvyššej úrovni, takže Greg spolu so svojím mechanikom Lyleom Hyslopom úzko spolupracujú ako tím na identifikácii a riešení prekážok, ktoré následne odomykajú možnosti. Spoločne dolaďujú Gregov bicykel, aby dosiahli pohodlné a sebavedomie inšpirujúce základné nastavenie bicykla na ďalšie preteky,

Greg nedávno spadol v poslednom kole Svetového pohára 2022 vo Val di sole. Prajeme mu všetko najlepšie s jeho uzdravením a vieme, že čoskoro bude opäť trénovať v príprave na ďalšiu sezónu.

– Shimano

Aktuality

Včera 22:40 Simona Kuchyňková po skvelom výkone vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Poľsku.

Len pred pár dňami sa Kuchyňková tešila z tretieho miesta v úvodnom kole Svetového pohára v endure vo Finale Ligure, no v Poľsku svoje súperky porazila a v kategórii do 21 rokov bola najrýchlejšia.

Včera 18:18 22-ročný Belgičan takmer prišiel o výhru kvôli predčasnej oslave na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Fotofiniš štvrtej etapy nakoniec ukázal, že Warre Vangheluwe bol na cieľovej čiare o pár milimetrov skôr ako víťaz predošlých dvoch etáp a priebežný líder celkovej klasifikácie Sam Bennett. Mladý Belgičan dosiahol svoje prvé profesionálne víťazstvo.

Včera 17:37 Jonathan Milan vyrovnal Pogačarov hetrik a v šprinte vyhral tretiu etapu na Giro d’Italia.

Taliansky šprintér je suverénne najlepším šprintérom na Gire a v trinástej etape zvíťazil pred Stanislawom Aniolkowskim a Philom Bauhausom.

Včera 12:42 Zranený fotograf fotí televízny prenos z Giro d’Italia a vytvára skvelé umelecké fotografie.

Jered Gruber je bezpochyby jedným z najlepších fotografov cestnej cyklistiky na svete. Musel však podstúpiť operáciu kolena, kvôli čomu nemôže fotiť na Gire, a tak si vymyslel skutočne kreatívny spôsob, ako zachytiť momenty na talianskej Grand Tour.

Včera 11:41 Fotogaléria: 15 skvelých fotografií z víťazstva Juliana Alaphilippea na Giro d’Italia.

„Išli sme najprv vo veľkej skupine a potom som si spolu s Mircom Maestrim povedal: Ideme. Aj on si dnes naozaj zaslúžil vyhrať, bol úžasný a spolupracovalo sa nám super.“

Zavrieť reklamu