Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Tlačové správy

Canon Letný cashback je v plnom prúde! Zákazníci po nákupe môžu získať naspäť až 500 €

Letný cashback: zvýhodnenie až 10 rôznych fotoaparátov, 20 objektívov a pridali sme aj tlačiarne.
Biker

Vďaka Letnému cashbacku spoločnosti Canon si môžete aktuálne vybrať spomedzi zrkadloviek, bezzrkadloviek či praktických kompaktov a ešte ušetríte aj niekoľko stoviek eur.

Canon myslí aj na tých, ktorí chcú natáčať videá alebo rozšíriť možnosti svojich fotoaparátov zakúpením nového výmenného objektívu.

Tohtoročný Letný cashback sa tentokrát vzťahuje aj na 13 tlačiarní, čo v dobe home officov privíta mnoho zákazníkov. V zozname nájdete zariadenia nielen do domácností, ale aj kancelárií, či kompaktnú tlačiarničku fotografií Canon SELPHY SQUARE QX10. Výška cashbacku sa v prípade tlačiarní môže vyšplhať až na 52 €.

Pre získanie zľavy musia zákazníci po zakúpení ktoréhokoľvek z vyše tridsiatich vybraných produktov vyplniť registračný formulár na stránkach promoakcie.

Poslednú žiadosť o vrátenie peňazí je možné podať najneskôr do 30. 9. 2022. Po prijatí a overení žiadosti budú zákazníkom zaslané peniaze späť na účet do 28 dní.

Zrkadlovky, bezzrkadlovky aj kompakty

V aktuálnej promoakcii môžete siahnuť po crème de la crème zrkadlovke Canon EOS 1-DX Mark III.

Aj keď sú podmienky náročné, osvetlenie slabé a vy ste pod tlakom, fotoaparát EOS-1D X Mark III vám umožní zachytiť zábery, ktoré si hravo poradia s konkurenciou.

Tento model predstavuje prvotriedny kreatívny nástroj s vynikajúcim výkonom pri slabom osvetlení, automatickým zaostrovaním s technológiou hĺbkového učenia a možnosťou snímania videa v rozlíšení 5,5K vo formáte RAW. Pri kúpe tejto zrkadlovky ušetríte neuveriteľných 500 €.

Svoje miesto v Letnom cashbacku má aj dvojica bezzrkadloviek Canon EOS R6EOS R5. Tie v sebe ukrývajú technológie, vďaka ktorým sa opäť zamilujete do fotografie.

Svojou prelomovou rýchlosťou, stabilitou a úžasnou kvalitou obrazu posunú vaše vizuálne príbehy na novú úroveň, a to aj za zlého svetla. Pri kúpe týchto bezzrkadloviek dostane nový majiteľ naspäť 300 € (EOS R6) a 450 € (EOS R5).

V zozname zľavnených produktov je aj obľúbený kompakt PowerShot G7 X Mark III. Ten je ideálnou voľbou nielen pre začínajúcich blogerov a vlogerov, ktorí v jeho malom tele vážiacom len 399 gramov ocenia až 20,1-megapixelový snímač a možnosť natáčať aj 4K videá.

Boduje aj širokou konektivitou vrátane Bluetooth a Wi-Fi, vďaka ktorým bude zdieľanie obsahu na sociálne siete doslova hračkou. Pri jeho zakúpení v rámci akcie zákazník dostane naspäť 90 €.

Aktuality

10:43 Marianne Vos vyhrala už tretiu etapu za sebou na pretekoch Okolo Škandinávie.

Po agresívnom finále vyhrala šprint do vrchu v Sarpsborgu pred Cecilie Uttrup Ludwig a Shari Bossuyt. Nie je to prvýkrát, čo Vos vyhrala v Škandinávii tri etapy za sebou – rovnaký výkon sa jej podaril v rokoch 2018 aj 2019 na ženských pretekoch Okolo Nórska, ktoré sú predchodcom Okolo Škandinávie.

10:30 Tiesj Benoot išiel pri zrážke s autom rýchlosťou 67 km/h: Pár milimetrov a mohol to byť iný príbeh.

28-ročný Belgičan išiel dole kopcom vo vysokej rýchlosti, keď pred ním vošlo do cesty auto z parkoviska. Pri páde utrpel zlomeninu krčného stavca a počas nasledujúcich šiestich až 12 týždňov bude musieť nosiť krčnú ortézu. (Het Laatste Nieuws)

10:15 Poznáme dátum konania Red Bull Rampage.

Red Bull Rampage sú najväčšie a najznámejšie freerideové preteky, ktoré sa konajú od roku 2001.

09:52 Thomas Lemoine a Jordy Scott vyhrali Speed & Style na Crankworxe vo Whistleri.

Pozrite si záznam z prenosu, ktorý sme dnes v noci mali možnosť sledovať. Divácky veľmi atraktívna disciplína Speed & Style, v ktorej idú na dirtovej trati vedľa seba dvaja jazdci a predvádzajú rôzne triky, s tým, že do výsledkov sa započítava aj čas. Najlepšie hodnotenými a zároveň najrýchlejšími jazdcami sa sa stali Thomas Lemoine a Jordy Scott.

Včera 14:34 Poradňa: 9 tipov, ako si spríjemniť jazdy na bicykli v horúčavách a ako správne dopĺňať tekutiny.

Vedeli ste, že keď ste dehydrovaní, tak ide do pokožky viac krvi, aby sa uvoľnilo teplo, a menej krvi do svalov, do ktorých sa tak dostáva menej kyslíku a živín?

Zavrieť reklamu