Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Ako sa zregenerovať po bikeovačke

Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén.
Biker
Ako sa zregenerovať po bikeovačke


Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén. Zabúdať preto okrem priebežného dopĺňania energie netreba ani na regeneráciu svalov. Priaznivý vplyv na uvoľnenie svalstva a regeneráciu po športovom výkone majú aj antioxidanty. Tie môžete doplniť napríklad aj výberom správneho nápoja po návrate z biku.

Analýza odborníkov z Výskumného ústavu potravinárskeho skúmala rôzne typy nealkoholických nápojov, vrátane radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0%. Tie sú vyrobené z nealkoholického piva a 100% prírodnej limonády, a ich pozitívom je aj vyššia antioxidačná aktivita ako pri iných skúmaných nápojov. Odborníci okrem toho zistili, že Zlatý Bažant Radler 0,0% má vhodne vyvážený pomer sodíka a draslíka, čo má na organizmus ochranný účinok. Zlatý Bažant Radler 0.0% je najnovšie dostupný aj v príchuti Levanduľa-Čierna ríbezľa, ktorá vyniká osviežujúcou chuťou ríbezľovej šťavy a jemnou levanduľovou arómou. Je vyrobený z prírodných ingrediencií, bez obsahu konzervantov, umelých farbív či kvapky alkoholu.
Viac informácií nájdete na http://www.zlatybazant.sk/

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu