Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Ako sa zregenerovať po bikeovačke

Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén.
Biker
Ako sa zregenerovať po bikeovačke


Na bike-u často siahame na dno svojich síl, snažíme sa neustále prekonávať svoje limity. Intenzívne nám dáva zabrať jazda po rovine, ale najmä kopce či lesný terén. Zabúdať preto okrem priebežného dopĺňania energie netreba ani na regeneráciu svalov. Priaznivý vplyv na uvoľnenie svalstva a regeneráciu po športovom výkone majú aj antioxidanty. Tie môžete doplniť napríklad aj výberom správneho nápoja po návrate z biku.

Analýza odborníkov z Výskumného ústavu potravinárskeho skúmala rôzne typy nealkoholických nápojov, vrátane radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0%. Tie sú vyrobené z nealkoholického piva a 100% prírodnej limonády, a ich pozitívom je aj vyššia antioxidačná aktivita ako pri iných skúmaných nápojov. Odborníci okrem toho zistili, že Zlatý Bažant Radler 0,0% má vhodne vyvážený pomer sodíka a draslíka, čo má na organizmus ochranný účinok. Zlatý Bažant Radler 0.0% je najnovšie dostupný aj v príchuti Levanduľa-Čierna ríbezľa, ktorá vyniká osviežujúcou chuťou ríbezľovej šťavy a jemnou levanduľovou arómou. Je vyrobený z prírodných ingrediencií, bez obsahu konzervantov, umelých farbív či kvapky alkoholu.
Viac informácií nájdete na http://www.zlatybazant.sk/

Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu