Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Vydajte sa za dobrodružstvom s plne univerzálnymi plášťami HUTCHINSON GILA!

Hutchinson prináša výsledky svojich najnovších výskumov všetkým cyklistickým nadšencom, ktorí túžia zažívať pocity vzrušenia a objavovania. Spomedzi všetkých technológií, ktoré sú značke Hutchinson vlastné, GILA vyniká najmä vynikajúcou adaptabilitou na všetky povrchy.
Biker
Vydajte sa za dobrodružstvom s plne univerzálnymi plášťami HUTCHINSON GILA!


Inšpirovaný dobrodružstvom a odvahou pri dobývaní amerického západu (Gila – prítok mohutnej rieky Colorado) stelesňuje tento názov túžbu prekonávať limity a uplatňovať si nárok na nové územia. Tento model nie je určený len pre tých, ktorí chcú neohrozene pokoriť všetky povrchy, ale aj tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko výkonné plášte pre svoje výlety do prírody. Nie je potrebné stanovovať si hranice, nové plášte GILA sú ideálnym partnerom na výlety bez ohľadu na povrch.

Koncept „Tubeless Ready“: Prináša potenciál na výrobu ľahšej pneumatiky bez duše. Výkon (z hľadiska účinnosti a priľnavosti) je optimalizovaný schopnosťou nahustiť pneumatiku pri nízkom tlaku. Ideálne, ak chcete vyskúšať výhody tubeless technológie.

Zmes: Testovaná na najznámejších modeloch plášťov Hutchinson zaisťuje účinnosť a dlhú životnosť.

Štruktúra: Plastické bočné bloky plášťa sa ľahko adaptujú na všetkých typoch povrchov pričom zabezpečujú priľnavosť a výkon.

Plášte GILA sú k dispozícii vo veľkostiach 26, 27,5 a 29 palcov.
www.velon.sk

Aktuality

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Včera 14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

Včera 13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

Včera 11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

Zavrieť reklamu