Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Vydajte sa za dobrodružstvom s plne univerzálnymi plášťami HUTCHINSON GILA!

Hutchinson prináša výsledky svojich najnovších výskumov všetkým cyklistickým nadšencom, ktorí túžia zažívať pocity vzrušenia a objavovania. Spomedzi všetkých technológií, ktoré sú značke Hutchinson vlastné, GILA vyniká najmä vynikajúcou adaptabilitou na všetky povrchy.
Biker
Vydajte sa za dobrodružstvom s plne univerzálnymi plášťami HUTCHINSON GILA!


Inšpirovaný dobrodružstvom a odvahou pri dobývaní amerického západu (Gila – prítok mohutnej rieky Colorado) stelesňuje tento názov túžbu prekonávať limity a uplatňovať si nárok na nové územia. Tento model nie je určený len pre tých, ktorí chcú neohrozene pokoriť všetky povrchy, ale aj tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko výkonné plášte pre svoje výlety do prírody. Nie je potrebné stanovovať si hranice, nové plášte GILA sú ideálnym partnerom na výlety bez ohľadu na povrch.

Koncept „Tubeless Ready“: Prináša potenciál na výrobu ľahšej pneumatiky bez duše. Výkon (z hľadiska účinnosti a priľnavosti) je optimalizovaný schopnosťou nahustiť pneumatiku pri nízkom tlaku. Ideálne, ak chcete vyskúšať výhody tubeless technológie.

Zmes: Testovaná na najznámejších modeloch plášťov Hutchinson zaisťuje účinnosť a dlhú životnosť.

Štruktúra: Plastické bočné bloky plášťa sa ľahko adaptujú na všetkých typoch povrchov pričom zabezpečujú priľnavosť a výkon.

Plášte GILA sú k dispozícii vo veľkostiach 26, 27,5 a 29 palcov.
www.velon.sk

Aktuality

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Včera 11:06 Sepp Kuss: Ľudia v Amerike stále spomínajú na éru Armstronga. Bolo by dobré, keby sa tento obraz zmenil.

29-ročný Kuss sa stal po obrovskom úspechu na Vuelte prvým americkým víťazom pretekov Grand Tour po 12 rokoch.

Zavrieť reklamu