Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Novinky

Musíte vidieť: Šialený zjazd Mateja Mohoriča, ktorým vyhral Miláno – San Remo 2022

Počas zjazdu Poggio išiel na úplnom limite svojich schopností, dvakrát takmer spadol, ale podarilo sa mu získať rozhodujúci náskok pred súpermi.
Martin Sarvaš

Matej Mohorič (Bahrain Victorious) vyhral Miláno – San Remo vďaka technologickej výhode v zjazde – použil teleskopickú sedlovku, ktorá mu umožnila získať cenné sekundy v technickom zjazde a rozhodujúci náskok pred cieľom.

Mohorič patrí v profesionálnom pelotóne k najlepším zjazdárom a obľuboval využívanie aero polohy „supertuck“, až dokým ju UCI nezakázala.

Pozrite si tiež

Po víťazstve talianskeho monumentu si Mohorič myslí, že opäť zmení cyklistiku a odteraz začnú všetci používať teleskopické sedlovky.

„Raz som už zničil cyklistiku supertuckom, teraz som zase zničil cyklistiku. Myslím si, že odteraz začne používať každý teleskopické sedlovky. Bude to ďalšia vec, nad ktorou budú rozmýšľať. Bude to ako Formula 1. Kedysi tam bol len plynový a brzdový pedál, teraz majú stovky tlačidiel.“

Aktuality

Včera 17:17 Georg Zimmermann vyhral z úniku šiestu etapu Critérium du Dauphiné, v žltom drese zostáva Vingegaard.

25-ročný nemecký jazdec tímu Intermarché v závere prešprintoval Mathieua Burgaudeaua, ktorý skončil na druhom mieste a za ním prešiel cieľom Jonathan Castroviejo.

Včera 17:01 Video: Slovenský pohár v endure odštartoval na Bikefeste v Kálnici.

Sledujte oficiálne video z prvého kola SPEN a zároveň prvého kola Biker Enduro Challenge, ktoré sa uskutočnili v sobotu na Bikefeste a zúčastnilo sa ich dovedna viac než 250 pretekárov!

Včera 14:06 Vanesa Petrovská skončila tesne pod pódiom na Svetovom pohári v Lenzerheide.

Svetový pohár v zjazde odštartoval sezónu 2023 práve dnes juniorskými pretekmi. Medzi juniorkami štartovala aj Vanesa Petrovská, ktorá si vyjazdila nepopulárnu štvrtú priečku.

Včera 12:57 Slovenské turistické organizácie vyzývajú Národnú radu, aby neblokovali dôležitý zákon o turistických trasách.

Najväčšie turistické organizácie na Slovensku verejnou výzvou apelujú na poslancov Národnej rady SR a žiadajú, aby neblokovali, ale schválili dlho očakávaný a dôležitý zákon o turistických trasách. Zákon je v poslednom čítaní a parlament by sa ním mal zaoberať na júnovej schôdzi.

Včera 11:50 Video: Ako vyzeral Bikefest z pohľadu CTM.

CTM je slovenský výrobca bicyklo a asi nie je potrebné vám ho bližšie predstavovať. Už dlhoročne podporujú slovenskú cyklistiku na viacerých frontoch a za to ich treba pochváliť. V Kálnici mali aj svoj stánok a takto vyzeral Bikefest prostredníctvom ich kamery.

Zavrieť reklamu