Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

CTM predstavuje novú cestnú a gravel prilbu Specta

Nová helma Specta od CTM je pekná, ľahká a za dobrú cenu.
Biker

Nová cestná a gravel prilba CTM Specta vyniká z davu aerodynamickým tvarom a výnimočnými farebnými kombináciami. Reflektuje súčasný trend v tejto kategórii.

Medzi hlavné prednosti nového prírastku v prilbách CTM môžeme zaradiť skvelú váhu – iba 240g pri menšej veľkosti M, moderný tvar a skvelé odvetrávanie. Tvar prilby sa podarilo docieliť vďaka výrobnému procesu double in-mold.

Odvetrávací systém sa skladá zo 14 veľkých aerodynamických otvorov, ktoré sú doplnené o tri vnútorné kanáliky v prednej časti. Ku pohodliu počas dlhých dní v pedáloch prispievajú aj veľké dvojdielne vypchávky so sieťkou proti hmyzu na čele. Tie sa dajú v prípade potreby jednoducho vybrať a očistiť.

Sťahovací mechanizmus umožňuje nastavenie hĺbky v dvoch polohách a nastavovacie koliesko spolu s popruhmi zabezpečujú lepšiu viditeľnosť vďaka reflexným prvkom. Dostupné sú dve veľkosti, M – pre obvod hlavy od 55-58 cm a L – pre obvod hlavy od 58-61 cm.

Z pestrej ponuky štyroch farebných kombinácií si každý príde na svoje. Pri výbere bicyklov ako Koyuk či Blade to bude ten pravý doplnok, po ktorom siahnuť!

Prilbu môžete kúpiť u lokálneho predajcu CTM. Kompletný zoznam predajcov a viac informácii nájdeš na webe www.ctm.sk.

Cena: 54,99€

Nová cestná a gravel prilba CTM Specta je dostupná v štyroch farbách:

Aktuality

15:26 Decathlon dal do predaja repliky bicyklov Van Rysel RCR Pro tímu AG2R. Po pár hodinách boli vypredané.

V utorok pridal Decathlon do ponuky cestné bicykle, na ktorých pretekajú jazdci tímu Decathlon AG2R La Mondiale. S cenou 9000 eur boli vypredané už na ďalší deň.

11:39 Strávil som týždeň s Petrom Saganom na tréningovom kempe vo Finale Ligure.

Keď ma Mišo Kolář oslovil s ponukou ísť do Talianska na týždenné sústredenie, na ktorom bude aj Peter Sagan, nemohol som odmietnuť. Už len možnosť byť v prítomnosti takej legendy ako Peter je niečo, čo sa jednoducho neodmieta.

09:46 Video: Premrznutého Mattiasa Skjelmoseho museli odniesť v rukách pred koncom Valónskeho šípu.

Dánsky pretekár tímu Lidl-Trek odstúpil z ardénskej klasiky 40 km pred cieľom. Preteky poznačilo chladné a daždivé počasie, ktoré vyradilo mnohých favoritov a preteky dokončilo len 44 cyklistov zo 175 štartujúcich.

09:32 Stevie Williams bol najsilnejší v stúpaní Mur de Huy a na Valónskom šípe dosiahol najväčší úspech v kariére.

Britský jazdec tímu Israel-Premier Tech zaútočil 300 metrov pred cieľom a zvíťazil pred druhým Kevinom Vauquelinom (Arkéa-Samsic) a Maximom Van Gilsom (Lotto-Dstny).

Včera 12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

Zavrieť reklamu