Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

ZNAČKA AMPLIFI PRICHÁDZA S NOVOU SÉRIOU BATOHOV PRE SEZÓNU 2016

Produkty značky AMPLIFI sú známe vďaka profesionálnym chráničom a batohom. K bestsellerom patrí batoh Stratos MKII.
Biker

Tento mimoriadne dizajnový a elegantný batoh v sebe spája vynikajúce prvky bezpečnosti, ergonómie a účelnosti. Má vynikajúce vnútorné členenie s mnohými uzatvárateľnými vreckami. Je prispôsobený na používanie hydrovaku, súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby a vyberateľné puzdro s priehradkami. Okrem spodného popruhu má aj hrudný pás s bezpečnostnou sponou a píšťalkou. Je dostupný v dvoch veľkostiach.

AMPLIFI prichádza s novou sériou dámskych batohov, určených aj pre náročné cyklotúry a trailové jazdenie. Jedná sa o 20 l batoh SYRA LADY a 12 l batoh SOMA LADY. Obidva batohy majú špeciálnu konštrukciu ramenných popruhov a bedrového pásu, prispôsobeného pre ženy. Okrem spodného popruhu má aj hrudný pás s bezpečnostnou sponou a píšťalkou. Sú prispôsobené na používanie hydrovaku. Súčasťou je integrovaná pláštenka, sieťka na upevnenie prilby a vyberateľné puzdro s priehradkami. Špecialitou je kompatibilita s chrbtovým chráničom SAS TEC SCA,


Bližšiu špecifikáciu a parametre nájdete na: www.made4bike.sk

Aktuality

09:48 Birell BikeFest 2024: Ako sa dostať na BikeFest autom, špeciálne BikeFest taxi & harmonogram kyvadlovej dopravy.

Chystáte sa do Kálnice na Birell BikeFest 2024? Takto sa tam dostanete!

09:34 Viktória Chladoňová dosiahla obrovský úspech a vyhrala preteky Svetového pohára XCO v Novom Měste na Moravě.

Len 17-ročná Slovenka prišla do cieľa s 52-sekundovým náskokom pred Kanaďankou Rafaelle Carrier a tretia skončila slovinská pretekárka Tereza Serkezi.

Včera 10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

25.05.2024 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

Zavrieť reklamu