Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Nočný Dual Slalom lepší ako kedykoľvek predtým

Prach na dual slalome? Neverím..!
Biker
Nočný Dual Slalom lepší ako kedykoľvek predtým

Nočný dual slalom prekonal očakávania a posunul hranice. Tento rok totiž po prvý krát pretekali chalani na absolútne suchej, prašnej trati. To malo za následok nevídanú divácku kulisu – od prvých metrov trate, až po cieľ bola trať obsypaná divákmi, ktorí si celé zápolenie nenormálne užívali. Najmä partia okolo fešáka navlečeného do sobieho munďúru s prezývkou El Diablo, povzbudzovala tak, že dnes nemá ani jeden z nich hlas (podľa všetkého). Okrem toho, že vyšlo počasie a divácka účasť prekonala všetky rekordy celkovú atmosféru by mohol závidieť akýkoľvek pretek európskej, či dokonca svetovej úrovne. Toto hecovalo chalanov k nesmierne vyrovnaným jazdám. Supersonické rýchlosti, ktoré títo borci dosahovali medzi skokmi, zákrutami a kolíkmi boli úplne mimo rozumové chápanie bežných smrteľníkov. Ďakujeme jazdcom aj divákom, bol to masaker! Jediná škoda, že tento rok nepretekal spirit of enduro Matej Vitko a nestarnúca dualová legenda Martin Kafka. Na druhej strane domáci Majo Dovina zajazdil brutálny tretí flek, čím potešil všetkých domácich fanúšikov

Výsledky

1. Hannes Slavik (AUT)
2. Ondřej Štepánek (CZE)
3. Marián Dovina (SVK)
4. Ondrej Bene (SVK)

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu