Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Pozvánka: City Downhill World Tour 2016 v Bratislave

Milí priatelia, máme dobrú správu pre všetkých nadšencov adrenalínu. Do Bratislavy zavíta už tretíkrát City Downhill World Tour!
Biker
Pozvánka: City Downhill World Tour 2016 v Bratislave


Svetová bikerská špička sa opäť stretne v centre Bratislavy, aby si zmerala svoje sily v mestskom zjazde plnom schodov, dropov a skokov, ktoré povedú z nádvoria Bratislavského hradu až na Rybné námestie. Po prvom kole v čilskom meste Valparaíso je slovenský rider Filip Polc v priebežnom poradí na druhom mieste za cieľavedomým Nemcom Johannesom Fischbachom. Už teraz je potvrdená účasť najlepších jazdcov z 11 krajín sveta, takže sa budete mať na čo pozerať! Sprievodné akcie zahŕňajú exhibíciu Majstra sveta v BMX Flatland Adama Kuna z Maďarska, exhibíciu v U-rampe priamo pod hradom a pred vyhlásením výsledkov vystúpi raper Ego. Celý nabitý program zavŕši afterparty na pláži UFO.

Pozor súťaž!
Odpovedzte správne na súťažnú otázku a môžete vyhrať nasledujúce ceny:
1. VIP vstup+podpísaný merch & drinky Monster Energy
2. podpísané tričko & drinky Monster Energy
3. podpísaná čiapka & drinky Monster Energy

Otázka znie:
Koľkýkrát organizuje Filip Polc bratislavské kolo City Downhill World Tour?
Správne odpovede píšte do FB komentov pod článok.

Sprievodné akcie k podujatiu sa začínajú už od stredy 22. júna na námestí M.R. Štefánika v EUROVEI, kde pre Vás Filip s kamošmi postaví pumptrackovú dráhu, ktorá vám bude k dispozícii spolu s požičovňou bicyklov a kolobežiek. Tešia sa na Vás aj skúsení inštruktori, ktorí radi pomôžu začiatočníkom aj pokročilým jazdcom.
Viac o tejto aktivite: http://www.bezpecna-jazda.sk/

Aktuality

11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

10:40 Video: Do cieľa prišiel celý od krvi. Stefan Küng spadol hlavou na bariéru a zlomil si ruku aj lícnu kosť.

Švajčiarsky jazdec mal našliapnuté k skvelému výsledku a pódiovému umiestneniu na Majstrovstvách Európy v časovke, avšak v závere nepríjemne spadol hlavou na bariéru vedľa cesty. Napriek tvrdému pádu a početným zraneniam časovku dokončil a zakrvavený prešiel cieľom na 11. mieste.

 

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné dva roky a od radosti som plakala dobrých dvadsať minút. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Zavrieť reklamu