Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pozvánka: City Downhill World Tour 2016 v Bratislave

Milí priatelia, máme dobrú správu pre všetkých nadšencov adrenalínu. Do Bratislavy zavíta už tretíkrát City Downhill World Tour!
Biker
Pozvánka: City Downhill World Tour 2016 v Bratislave


Svetová bikerská špička sa opäť stretne v centre Bratislavy, aby si zmerala svoje sily v mestskom zjazde plnom schodov, dropov a skokov, ktoré povedú z nádvoria Bratislavského hradu až na Rybné námestie. Po prvom kole v čilskom meste Valparaíso je slovenský rider Filip Polc v priebežnom poradí na druhom mieste za cieľavedomým Nemcom Johannesom Fischbachom. Už teraz je potvrdená účasť najlepších jazdcov z 11 krajín sveta, takže sa budete mať na čo pozerať! Sprievodné akcie zahŕňajú exhibíciu Majstra sveta v BMX Flatland Adama Kuna z Maďarska, exhibíciu v U-rampe priamo pod hradom a pred vyhlásením výsledkov vystúpi raper Ego. Celý nabitý program zavŕši afterparty na pláži UFO.

Pozor súťaž!
Odpovedzte správne na súťažnú otázku a môžete vyhrať nasledujúce ceny:
1. VIP vstup+podpísaný merch & drinky Monster Energy
2. podpísané tričko & drinky Monster Energy
3. podpísaná čiapka & drinky Monster Energy

Otázka znie:
Koľkýkrát organizuje Filip Polc bratislavské kolo City Downhill World Tour?
Správne odpovede píšte do FB komentov pod článok.

Sprievodné akcie k podujatiu sa začínajú už od stredy 22. júna na námestí M.R. Štefánika v EUROVEI, kde pre Vás Filip s kamošmi postaví pumptrackovú dráhu, ktorá vám bude k dispozícii spolu s požičovňou bicyklov a kolobežiek. Tešia sa na Vás aj skúsení inštruktori, ktorí radi pomôžu začiatočníkom aj pokročilým jazdcom.
Viac o tejto aktivite: http://www.bezpecna-jazda.sk/

Aktuality

12:41 Tadej Pogačar prekonal 23-ročný rekord Lancea Armstronga šialeným výkonom v stúpaní Pla d’Adet.

Pogačar predviedol jeden z najpôsobivejších vrchárskych výkonov v histórii cyklistiky a Armstrongov rekord prekonal o necelé dve minúty.

11:58 Fotogaléria: Najlepšie momenty 14. etapy Tour de France 2024.

Pozrite si skvelé fotografie zo štrnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 17:32 Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour de France, porazil Vingegaarda a vyhral horskú 14. etapu.

Pogačar zaútočil 4,6 km pred cieľom v stúpaní Pla d’Adet a do cieľa prišiel osamote s 39-sekundovým náskokom pred druhým Jonasom Vingegaardom. Tretí Remco Evenepoel finišoval so stratou 1:10 min.

Včera 16:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 22 jazdcov. Počas 14. etapy odstúpili Alberto Bettiol, Louis Vervaeke, Amaury Capiot a na štart sa nepostavil Tom Pidcock.

Včera 14:50 Najdrahší bicykel na Tour de France 2024 stojí šialených 50-tisíc eur.

Zatiaľ čo z klasických bicyklov je najdrahším bicyklom na Tour limitovaná edícia tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe S-Works Tarmac SL8 od Specializedu za 17-tisíc eur, celkovo najdrahší stroj na Tour de France je časovka od Pinarella tímu Ineos Grenadiers.

Zavrieť reklamu