Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Nohavice a legíny

Test: Nohavice Haven Energizer

Perfektne sediace unisex trailové nohavice.
Hodnotenie: 4.5/5
71
Biker

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nohavice od českej značky pôsobia oveľa drahšie, než v skutočnosti sú. Zipsy k celkovo trom vreckám sú navarené a majú ľahko uchopiteľné ťaháčiky, na vnútornej strane stehien sú laserom vyrezané perforácie na vetranie a ľahký, no odolne pôsobiaci strečový materiál má vnútro z brúseného mikroflísu, ktoré je veľmi príjemné na pokožke.

Nohavice pritom nie sú príliš teplé, skôr slúžia ako bariéra proti vetru a blatu. Jediná časť, ktorá nepôsobí až tak solídne, je plastová pracka na stiahnutie, ale v skutočnosti sme s ňou žiadne funkčné problémy nemali.

Nohavice sú perfektne tvarované, pri jazde sa nevyhŕňajú ani nesťahujú vďaka dobre umiestnenému strečovému panelu na zadku. Spodné lemy sa dajú stiahnuť na gumičku aj na praktický suchý zips, ktorý nohavicu odizoluje od elementov aj zabráni, aby sa zachytila do prevodníka.

Veľmi dobre sadnúci smerom dolu sa zužujúci strih však má aj nevýhodu – pod nohavice sa nezmestia objemnejšie chrániče. Namiesto toho, aby ste možno zbytočne platili za vložku, ich dostanete bez nej. Dokúpiť si ju môžete aj z ponuky Haven za 14 €. Jediná výhrada smeruje k vreckám – všetky tri majú vnútro zo sieťoviny, a tak sa vlhkosť z potu dostane k ich obsahu.

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu