Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÝ PEUGEOT EXPERT

Nový Peugeot Expert je dodávkové auto stredných rozmerov schopné pokryť širokú škálu pracovných aj rodinných potrieb. Prichádza s množstvom nových funkcií a nápadov na uľahčenie nakladania tovaru a zvýšenie bezpečnosti prepravy.
Biker

S dĺžkou karosérie len 4,6m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Auto vysoké len 1,9 metra zvládne parkovanie v podzemných garážach. Pritom je v ponuke až s tromi rôznymi dĺžkami karosérie a v niekoľkých verziách usporiadania vnútorného priestoru.

Dĺžka základného úložného priestoru siaha od 2,16 m až po 2,86 m. Nakladanie a vykladanie sú jednoduché a bezpečné s bezdotykovým ovládaním bočných posuvných dverí, ktoré je absolútnou novinkou v tejto triede.

Nová modulárna platforma EMP2 umožnila postaviť kompaktnú dodávku stredných rozmerov, pričom zostala zachovaná vysoká nosnosť – od 1 000 do 1 400 kg v závislosti od verzie. K zvýšeniu prevádzkového komfortu prispieva aj servisný interval predĺžený na 40 000 kilometrov alebo dva roky.

Už od 14 955 EUR bez DPH

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu