Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÝ PEUGEOT EXPERT

Nový Peugeot Expert je dodávkové auto stredných rozmerov schopné pokryť širokú škálu pracovných aj rodinných potrieb. Prichádza s množstvom nových funkcií a nápadov na uľahčenie nakladania tovaru a zvýšenie bezpečnosti prepravy.
Biker

S dĺžkou karosérie len 4,6m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Auto vysoké len 1,9 metra zvládne parkovanie v podzemných garážach. Pritom je v ponuke až s tromi rôznymi dĺžkami karosérie a v niekoľkých verziách usporiadania vnútorného priestoru.

Dĺžka základného úložného priestoru siaha od 2,16 m až po 2,86 m. Nakladanie a vykladanie sú jednoduché a bezpečné s bezdotykovým ovládaním bočných posuvných dverí, ktoré je absolútnou novinkou v tejto triede.

Nová modulárna platforma EMP2 umožnila postaviť kompaktnú dodávku stredných rozmerov, pričom zostala zachovaná vysoká nosnosť – od 1 000 do 1 400 kg v závislosti od verzie. K zvýšeniu prevádzkového komfortu prispieva aj servisný interval predĺžený na 40 000 kilometrov alebo dva roky.

Už od 14 955 EUR bez DPH

Aktuality

09:54 Rus Aleksandr Vlasov sa Olympiády nezúčastní, aj keď dostal povolenie štartovať pod neutrálnou vlajkou.

Vlasov bol jedným z iba štrnástich ruských športovcov, ktorí dostali dočasný súhlas Medzinárodného olympijského výboru (MOV) na účasť na hrách. Dôvodom obmedzených podmienok pre účasť ruských a bieloruských športovcov na Olympiáde je Ruská invázia Ukrajiny a neustále pretrvávajúci vojnový konflikt. (Sporza)

 

07:47 Kto získal národné tituly v časovke?

V Európe sa v týchto dňoch konajú národné šampionáty v individuálnej časovke, po ktorých budú nasledovať cez víkend aj preteky s hromadným štartom.

07:28 Lukáš Kubiš vyhral svoj premiérový titul majstra Slovenska v časovke.

Kubiš vyhral na 46,5 km dlhej trase v kategórii mužskej elity s časom 55:53 min a výrazným náskokom pred druhým Matthiasom Schwarzbacherom (+53 s) a tretím Dominikom Dunárom (+58 s). Českým majstrom sa stal Mathias Vacek, ktorý rovnakú trasa zajazdil v čase 52:51 min.

Včera 15:42 Jonas Vingegaard aj Wout van Aert idú na Tour de France. Tím Visma-Lease a Bike predstavil súpisku aj nové dresy.

Holandský tím sa na Tour 2024 predstaví v zostave: Jonas Vingegaard, Wout van Aert, Matteo Jorgenson, Sepp Kuss, Tiesj Benoot, Wilco Kelderman, Christophe Laporte a Jan Tratnik. „Cítim sa dobre a mám obrovskú motiváciu,“ hovorí Vingegaard, ktorý vyhral žltý dres v rokoch 2022 a 2023.

Včera 14:34 Nora Jenčušová a Viktória Chladoňová sú majsterkami Slovenska v časovke.

Jenčušová zvíťazila v kategórii žien a Chladoňová medzi juniorkami.

Zavrieť reklamu