Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU SO ŠTARTOVNÝM NA BAJKULA BRATISLAVSKÉ ENDURO SPOLU ZA 39€!

NOVÝ PEUGEOT EXPERT

Nový Peugeot Expert je dodávkové auto stredných rozmerov schopné pokryť širokú škálu pracovných aj rodinných potrieb. Prichádza s množstvom nových funkcií a nápadov na uľahčenie nakladania tovaru a zvýšenie bezpečnosti prepravy.
Biker

S dĺžkou karosérie len 4,6m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Auto vysoké len 1,9 metra zvládne parkovanie v podzemných garážach. Pritom je v ponuke až s tromi rôznymi dĺžkami karosérie a v niekoľkých verziách usporiadania vnútorného priestoru.

Dĺžka základného úložného priestoru siaha od 2,16 m až po 2,86 m. Nakladanie a vykladanie sú jednoduché a bezpečné s bezdotykovým ovládaním bočných posuvných dverí, ktoré je absolútnou novinkou v tejto triede.

Nová modulárna platforma EMP2 umožnila postaviť kompaktnú dodávku stredných rozmerov, pričom zostala zachovaná vysoká nosnosť – od 1 000 do 1 400 kg v závislosti od verzie. K zvýšeniu prevádzkového komfortu prispieva aj servisný interval predĺžený na 40 000 kilometrov alebo dva roky.

Už od 14 955 EUR bez DPH

Aktuality

Včera 14:03 Od prvej idey až po prvý vlastný bicykel. Ako založiť na Slovensku bicyklovú značku?

Dá sa vôbec pri súčasnej konkurencii v bicyklovom priemysle vybudovať nová úspešná bicyklová značka? Aké sú na to potrebné predpoklady, akým chybám je nutné sa vyhnúť a aký kapitál na to potrebujete?

Včera 12:19 Mark Cavendish odkladá odchod do „dôchodku“ a opäť sa pokúsi prekonať historický rekord.

„Tešil som sa, že nebudem musieť každý deň vstávať a trénovať,“ povedal 38-ročný Cavendish, ktorý plánoval tento rok ukončiť kariéru, ale napokon si svoje rozhodnutie rozmyslel.

Včera 10:30 Belgický talent Ilan van Wilder: Nesúhlasíme s týmito sračkami, chceme pokračovať ako Soudal Quick-Step.

Len 23-ročný Belgičan využil svoje dominantné víťazstvo Tre Valli Varesine v rozhovore po pretekoch aj na to, aby vyjadril svoj kritický názor na potenciálne spojenie jeho tímu Soudal Quick-Step a Jumbo-Visma.

Včera 10:07 UCI potvrdila zámer spojenia tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

„UCI upozorňuje, že každá takáto operácia musí byť v súlade s postupmi a ustanoveniami stanovenými v predpisoch UCI, ktoré najmä umožňujú zabezpečiť dodržiavanie zmluvných ustanovení pre všetkých zamestnancov daných tímov (jazdcov, ale aj vedenie tímu a ďalší personál, ako sú lekári, mechanici, športoví asistenti, jazdci atď.), čo má pre UCI prvoradý význam,“ píše vo vyhlásení Medzinárodná cyklistická únia.

03.10.2023 Len 23-ročný Ilan van Wilder prekvapil Pogačara aj Rogliča a vyhral taliansku klasiku Tre Valli Varesine.

Mladý belgický talent tímu Soudal Quick-Step zaútočil zo skupiny favoritov 9,5 km pred koncom, na jeho zrýchlenie nikto nezareagoval, a do cieľa išiel sám. Druhý skončil Richard Carapaz a v šprinte o tretie miesto bol najrýchlejší Aleksandr Vlasov pred Primožom Rogličom a Tadejom Pogačarom.

Zavrieť reklamu