Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Inzercia

Cyklisti, chráňte sa pred UV žiarením | 6 dôvodov, prečo používať opaľovacie krémy EVY

Cyklisti trávia na slnku dlhé hodiny, takže ochrana proti UV žiareniu je veľmi dôležitá.
Biker

Opaľovacie krémy testované v drsných podmienkach vyliečili podráždenú a suchú pokožku aj islandským rybárom, ktorí prichádzali do kontaktu so slanou vodou a silnými žalúdočnými kyselinami rýb. Ich problémy s pokožkou na tvári a rukách zmizli.

Technológia EVY bola vyvinutá už v 90. rokoch a najskôr bola uvedená na islandský trh. O niekoľko rokov neskôr sa osvedčila vo Švédsku a postupne expandovala do ďalších krajín.

Ako to funguje?

Určite máte skúsenosti s tým, že väčšina opaľovacích krémov zostáva iba na povrchu. Penová zmes opaľovacích krémov však preniká cez celú vrchnú vrstvu pokožky.

Špeciálne zloženie peny je vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčajú ho dermatológovia. Neobsahuje alkohol, parfumy ani potenciálne dráždivé konzervačné látky.

EVY opaľovacie peny sú vhodné aj pre citlivú pleť

Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné komplikácie spôsobené UV žiarením.

EVY pena vydrží na pokožke až šesť hodín, je vysoko odolná voči slanej aj chlórovanej vode.

Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa alebo utretí sa  uterákom, preto je obľúbená aj medzi športovcami.

6 dôvodov, prečo používať opaľovacie krémy EVY

„EVY je jediný opaľovací krém, z ktorého vás neštípu oči, keď sa spotíte. Začal som používať EVY, keď som pretekal za Human Link a EVY bol jediný krém, ktorý som mohol použiť na čelo a nemusel som sa báť, že keď sa spotím, budú ma štípať oči. Odvtedy som dával mojim jazdcom EVY na horúce slnečné jazdy. Pretekáme po celej planéte a často sme vystavení silnému slnečnému žiareniu, takže mať spoľahlivú ochranu je veľmi dôležité,“ vyjadril sa kapitán švédskej cyklistickej reprezentácie Andreas Danielsson.

1. Naozaj funkčné a vodeodolné

Krémy nezostávajú iba na povrchu, ale preniknú cez hornú vrstvu pokožky. Preto fungujú, aj keď budete plávať, potiť sa alebo sušiť uterákom. Opaľovacia pena chráni pokožku až 6 hodín.

2. Natrieš sa a ideš

Pena sa rýchlo vstrebáva a neupcháva póry, ale umožňuje pokožke dýchať a nezanecháva žiadny film. Môže sa použiť aj okolo očí a na pery. Vďaka penovému zloženiu vystačí EVY produkt na dvakrát toľko aplikácií ako ekvivalentné množstvo krému.

3. Geniálna ochrana

Ochranu proti UVB žiareniu si môžete vybrať podľa seba. Na fľaši je označený stupeň SPF.

Okrem toho vás však všetky produkty EVY chránia pred UVA žiarením až na 90%, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty.

Vďaka tomu sú EVY opaľovacie peny obzvlášť vhodné pre deti a ľudí citlivých na slnko.

Opaľovacie krémy otestované na islandských rybároch.

EVY peny sú dostupné vo verzii s SPF 10, 20, 30 a 50.

4. Pre problémovú pokožku

EVY prípravky sa odporúčajú pre ľudí so slnečnými alergiami, slnečnými ekzémami, albinizmom a inými kožnými komplikáciami spôsobenými UV žiarením.

Pri dlhodobom používaní vďaka zapečatenému aerosólu zostane pena čerstvá a bez baktérií. Neobsahujú alkohol, parfum, nanočastice a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky.

5. Zaručená kvalita

EVY produkty sú extrémne dobre otestované a opaľovaciu penu môžu používať deti už od šiestich mesiacov a všetci, ktorí majú vysoké nároky.

EVY prípravky používa množstvo švédskych elitných športovcov ako národný jachtársky, veslársky, golfový, volejbalový a cyklistický tím.

6. Aj pre ľudí, ktorí trpia vitiligom

Vitiligo je stav pokožky, ktorý spôsobuje, že niektorým oblastiam pokožky chýba ochranný melanín. Vtedy je nevyhnutné používať účinný opaľovací krém.

Švédska asociácia Vitiligo odporúča svojim členom EVY Sunscreen.

EVY peny sú dostupné vo verzii s SPF 10, 20, 30 a 50.

Značku EVY Technology zakúpite len na e-shope www.kremkrem.sk / www.kremkrem.cz.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu