Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Návod: Ako dostať trasy z cykloportal.sk jednoducho a rýchlo do zariadení Garmin

Na webe cykloportal.sk nájdete stovky cyklotrás z celého Slovenska, ktoré môžete teraz iba dvomi klikmi dostať do vášho zariadenia Garmin.
Biker
Návod: Ako dostať trasy z cykloportal.sk jednoducho a rýchlo do zariadení Garmin

Ak ste majiteľom cyklopočítača Garmin a cyklotrasy hľadáte na webe cykloportal.sk, tak vás poteší správa, že dlhoročná spolupráca medzi Slovenským cykloklubom a Garminom má výsledok, ktorý vám značne uľahčí život.

Trasy teraz prakticky kdekoľvek môžete rýchlo a jednoducho odoslať do svojo cyklopočítača Edge alebo športových hodiniek Garmin.

Ako na to?

  • Nad popisom vybratej trasy nájdete modré tlačidlo “connect”. Toto tlačítko vám otvori trasu priamo v nainštalovanej apke Garmin Connect.
  • Ďalší „ťuk“ na tri bodky vpravo hore otvori kontextové menu, z ktorého máte na výber trasu okopírovať a uložiť pod vlastným názvom, alebo ju rovno odoslať do pripojeného zariadenia, ktoré podporuje navigačné funkcie.

Všetko funguje bezproblémovo a rýchlo, takže už nepotebujete počítač a zdĺhavé domáce prípravy.

Veľa užitočných zariadení pre cyklistov nájdete aj na webe www.cyklo.garmin.sk

Vaše komentáre

Aktuality

12:11 RockShox predstavil novú vidlicu Psylo, ktorá je postavená na základoch Lyrik a Pike a stojí polovicu.

Táto vidlica je určená na trailové jazdenie, má byť postavená s ohľadom na nižšiu cenu a má novú patrónu DebonAir.

10:42 FMBA, Crankworx a jazdci sa dohodli na spoločných podmienkach ako zachovať najvyššiu úroveň slopestyle pretekov.

Po tom čo elitní slopestyle jazdci nenastúpili do pretekov v rámci Crankworx Rotorua sa začalo rokovať o tom, ako najvyššiu úroveň zachovať. Jazdci boli frustrovaní z podmienok, za ktorých ďalej neboli ochotní zúčastňovať sa pretekov.

Včera 16:28 Peter Sagan sa z Brazílie vrátil naspäť do Európy (+galéria).

Peter Sagan bol so svojím tímom Specialized Factory Racing na úvodnom kole Svetového pohára v horskej cyklistike v brazílskej Mairiporã. Vzhľadom na svoju formu a predchádzajúce zdravotné problémy sa rozhodol v pretekoch neštartovať. Nenastúpi ani do druhého kola svetového pohára, ktoré sa uskutoční už tento víkend, taktiež v Brazílii.

Včera 10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

15.04.2024 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Zavrieť reklamu