Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Novinky

Po trailoch cez hory

Nový cyklistický seriál na tv obrazovkách.
Biker

Je čas vyraziť na bicykel s novým cyklistickým seriálom Po trailoch cez hory, ktorý nadväzuje na populárnu zimnú sériu Na skialpoch cez hory.

Tento projekt vznikol v spolupráci Českej televízie a Seven Days Agency. Na Slovensku sa Po trailoch cez hory vysiela na televíznej stanici Dajto. Seriálom vás prevedie komentátor Českej televízie Jiří Hölzel a biker Teodor Kováč. V prvej sérii mapuje seriál predovšetkým severnú časť Českej republiky od krušnohorského Plešivca až po Beskydy. V každom z ôsmich dielov predstavia sprievodcovia jeden bikepark a pridajú tip na príjemný bajkový výjazd v danej lokalite. Nechýba ani Servisné okienko, v ktorom profesionálny servisman Pavel Čábelický predvedie základné činnosti spojené s údržbou bicykla, ktoré by mal zvládnuť každý cyklista.

Cyklistika je autonómna športová disciplína, ako doplnkovú súčasť prípravy ju praktizujú aj profesionálni športovci z iných odvetví. V seriáli Po trailoch cez hory sa objaví aj päťnásobný majster sveta vo veslovaní Ondřej Synek, majster sveta a strieborný olympijský medailista kajakár Vavřinec Hradilek a gravelbike si prvýkrát vo svojej bohatej kariére vyskúša aj víťaz troch etáp na Tour de France Ján Svorada.

 

Foto: Archív Seven Days Agency

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu