Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Novinky

Video: Nová helma CTM Molab v hlavnej úlohe videa Pretty Fly

Molab je kvalitná, prepracovaná a pohodlná trailová helma.
Biker

Ochrana je neoddeliteľnou súčasťou každej jazdy na bicykli. Výšľapy, technicky náročné úseky či odklopené svahy dokážu neraz prekvapiť nepripraveného jazdca. Častokrát môže dôjsť k nepeknému zraneniu a tak sa z príjemného zážitku v sedle stane nie až tak veselá skúsenosť.

Základným ochranným prvkom je prilba. Našou voľbou je prepracovaná trailová prilba CTM MOLAB.

Na to, aby prilba spĺňala svoj účel, musí dokonale sedieť na hlave. Novú prilbu Molab je možné si detailne doladiť podľa predstáv aj zmenou hĺbky uchytenia headlock systému.

V balení sa nachádzajú náhradné extra hrubé výstielky, ktoré slúžia pre prípadnú potrebu zmenšenia objemu prilby. Výstielky sú plne vyberateľné, takže zachovanie čistoty nebude nikdy problém.

Vylepšené klipy popruhov pevne zafixujú prilbu na svojom mieste ešte bezpečnejšie. Popruh má v oblasti brady odnímateľnú výstuhu na suchý zips pre zachovanie komfortu. Nenápadné reflexné logo na koliesku zvyšuje šancu byť videným v zhoršených svetelných podmienkach pri presunoch v premávke.

Dostupná vo veľkostiach M a L a štyroch nových farebných prevedeniach – karmínová červená, hmlistá biela, chrtia šedá a čierna. Nedajte zraneniam šancu!

  • Cena: 54,99 €
  • Viac informácií nájdete na www.ctm.sk

Prečítajte si tiež

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu