Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POZVÁNKA: Air DH Bachledka 5. kolo SPDH 2016

Už tento víkend sa v Bike parku Bachledka uskutoční 5. kolo Slovenského pohára v downhille. Svoju kondičku a jazdecké schopnosti si môžete overiť spolu s Filipom Polcom.
Biker
POZVÁNKA: Air DH Bachledka 5. kolo SPDH 2016

Čaká na Vás novo upravená trať, tréning na pumptracku a Kellys test & rent centrum. Bikeri tu majú možnosť otestovať nové modely bicyklov alebo doplniť výbavu o štýlové doplnky.
Sobota 20. augusta bude venovaná registrácii a tréningom. V nedeľu sa na 1 700m dlhej trati s prevýšením 260m už pôjde na ostro. Čakajú Vás medzinárodní súperi, perfektná atmosféra ale hlavne super pojazd! Môžete tiež získať hodnotné ceny a zažiť skvelý víkend v Bachledke.
Prihláste sa on-line už dnes a ušetríte na štartovnom! Ak sa chcete pripraviť na preteky poriadne, máte možnosť využiť zľavu na piatkový tréningový lístok v cene len 10 eur/deň. Registrovať sa môžete už dnes na:http://registrace.sportsoft.cz/main.aspx?e=888&lng=sk
Viac info o preteku na: www.sunbachledova.sk a Facebooku a Instagrame.

Termín
20.-21.8.2016

Lokalita
Bachledova dolina

Trate
Štart: 1160 m.n.m.
Cieľ : 900 m.n.m.
Dĺžka: 1700 m
Prevýšenie: 260 m

Štart
od 11.00 hod.

Cena štartovného
od 30 € do 40 € (v deň štartu)

Aktuality

Včera 18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

14.06.2024 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

14.06.2024 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

14.06.2024 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

14.06.2024 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu