Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Tlačové správy

Svetový rekordér v skoku do výšky na bicykli Daryl Brown bude jazdiť za Whyte

Bude pracovať nielen ako testovací jazdec a ambasádor, ale bude sa podieľať aj na vývoji pumptrackového bicykla.
Biker

Profesionálny biker, víťaz Crankworx Speed&Style v Les Gets a držiteľ Guinessovho rekordu v skoku do výšky na bicykli Daryl Brown podpísal zmluvu s výrobcom Whyte ako testovací jazdec a ambasádor. Okrem toho sa bude podieľať na vývoji nových modelov Whyte pre pumptrack.

Popri účasti na vybraných pretekoch a iných akciách lokálneho i svetového významu bude Darylovou úlohou prezentovať možnosti súčasnej produkcie Whyte, bude sa starať o obsah sociálnych sietí Whyte a takisto by sa mal zúčastňovať na akciách, kde sa budú predstavovať nové modely Whyte pre nasledujúce roky.

„Nemôžem byť šťastnejší ako teraz, keď som sa oficiálne stal členom rodiny Whyte bikes! Už skôr som sa cítil byť súčasťou tejto party, pretože sme zdieľali rovnakú vášeň pre horské bicykle a zábavu, ktorú tento šport prináša! Whyte má skutočne zaujímavú a pestrú kolekciu, ktorú teraz budem môcť spoznať skutočne zblízka.“

„Zároveň sme už od začiatku začali spoločne pracovať na novom pumptrack špeciáli, pričom ma tento projekt vracia k mojim vlastným koreňom. Ja sám som totiž začínal ako dirt jumper, takže na podobných pevných a zábavných bicykloch to pre mňa celé odštartovalo,“ hodnotí svoj vstup do rodiny Whyte bikes sám Daryl Brown.

„Daryl je mimoriadne nadaný jazdec zameriavajúci sa na extrémne disciplíny a sme preto veľmi radi, že sa stal súčasťou rodiny Whyte bikes. Pre nás je pritom dôležitý aj fakt, že sa jedná o lokálneho jazdca z blízkosti našej základne. Priamo Daryl je tiež zodpovedný za niektoré traily v oblasti Friston Forest, kde mnoho z nás pravidelne jazdí. Navyše skutočnosť, že býva blízko ústredia Whyte, nám umožňuje vytvoriť skutočne úzky pracovný a veríme, že aj priateľský vzťah,“ dopĺňa Guy Farrant, majiteľ značky Whyte.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Darylbrownmtb (@darylbrownmtb)

Daryl Brown

Bio: http://archive.crankworx.com/athlete-bio/daryl-brown/

Úspechy:

  • 2 roky po sebe titul  Darkfest/Fest Series Rider
  • 2x víťaz Fise World China slopestyle
  • 1x víťaz UK Dirt Wars
  • 2x víťaz King of Dirt
  • 1. miesto Crankworx Speed&Style Les Gets
  • 3. miesto Crankworx Speed&Style Whistler
  • 4. miesto Crankworx Speed&Style Whistler

Zdroj: Whyte.bike

 

 

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu