Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POZVÁNKA: DH RACE 2

Cez víkend 22. až 23. októbra 2016 sa uskutoční v bikeparku Grúniky v Sihelnom druhý ročník downhill pretekov
Biker

Po úspešnom prvom ročníku pokračuje akcia DH RACE Grúniky s číslom 2. Bikeri môžu bikepark navštíviť už v piatok a využiť dva dni na trénovanie. V sobotu bude, okrem tréningov, od 14.00 hod. prebiehať na poslednom skoku BIG AIR trate aj elitebikes.sk BEST WHIP contest o 100 €. Ten pravý downhill príde na rad v nedeľu. Od 13.00 hod. začnú už skutočné merané jazdy. Jazdci budú jazdiť v piatich kategóriách:

Elite

1. miesto – 200 EUR

2. miesto – 100 EUR

3. miesto – 80 EUR

Hobby

1. miesto – 50 EUR

2. miesto – 40 EUR

3. miesto – 30 EUR

HT, junior (10 až 16 rokov – 16 roční sú v kategórii junior) a ženy

1. miesto – vecné ceny

2. miesto – vecné ceny

3. miesto – vecné ceny

Registrácia na preteky je možná do polnoci piatka 16. 9. 2016 formou mailu na [email protected]. Registračný poplatok, ktorý zahŕňa štartovné a celodenný vývoz v deň pretekov je 20 €.

Pre viac informácií sleduj facebook.com/bikeparkgruniky/ prípadne kontaktuj priamo organizátora na: +42 1905 464 232

Aktuality

Včera 17:10 Tadej Pogačar vyhral kráľovskú etapu Okolo Romandie a upevnil si vedenie v celkovom poradí.

Florian Lipowitz skončil druhý a Pablo Castrillo vybojoval tretie miesto takmer dve minúty za majstrom sveta.

Včera 15:52 Sina Frei využila tímovú prevahu Specialized a v Južnej Kórei vyhrala prvé preteky Svetového pohára v XCC.

Specialized nadviazal na taktiku, ktorú v minulej sezóne často používal v mužských pretekoch. V ženskom short tracku v MONA YongPyong z nej napokon najviac vyťažila Sina Frei.

Včera 15:20 Mathis Azzaro zvládol chaotické preteky a vyhral úvodné kolo Svetového pohára v short tracku.

Úvodný short track mužov priniesol neprehľadný priebeh a minimálne rozdiely medzi favoritmi. Azzaro napokon zvíťazil o jedinú sekundu pred Avondettom.

Včera 14:41 Vali Höll pokračuje v dominancii aj v roku 2026. Sezónu Svetového pohára otvorila víťazstvom v Južnej Kórei.

Rakúska pretekárka zvíťazila na nezvyčajnej trati v MONA YongPyong napriek tomu, že si na sypkom povrchu nevšimla defekt.

Včera 14:10 Asa Vermette pri premiére v kategórii Elite vyhral úvodné kolo Svetového pohára v zjazde.

Svetový pohár sa po 25 rokoch vrátil do Ázie a hneď na úvod priniesol nečakaného víťaza. Mladý Američan zvládol tlak posledného štartujúceho jazdca a na trati v MONA YongPyong porazil Loïca Bruniho aj Amauryho Pierrona.

Zavrieť reklamu