Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

POZVÁNKA: DH RACE 2

Cez víkend 22. až 23. októbra 2016 sa uskutoční v bikeparku Grúniky v Sihelnom druhý ročník downhill pretekov
Biker

Po úspešnom prvom ročníku pokračuje akcia DH RACE Grúniky s číslom 2. Bikeri môžu bikepark navštíviť už v piatok a využiť dva dni na trénovanie. V sobotu bude, okrem tréningov, od 14.00 hod. prebiehať na poslednom skoku BIG AIR trate aj elitebikes.sk BEST WHIP contest o 100 €. Ten pravý downhill príde na rad v nedeľu. Od 13.00 hod. začnú už skutočné merané jazdy. Jazdci budú jazdiť v piatich kategóriách:

Elite

1. miesto – 200 EUR

2. miesto – 100 EUR

3. miesto – 80 EUR

Hobby

1. miesto – 50 EUR

2. miesto – 40 EUR

3. miesto – 30 EUR

HT, junior (10 až 16 rokov – 16 roční sú v kategórii junior) a ženy

1. miesto – vecné ceny

2. miesto – vecné ceny

3. miesto – vecné ceny

Registrácia na preteky je možná do polnoci piatka 16. 9. 2016 formou mailu na grunikyDH@gmail.com. Registračný poplatok, ktorý zahŕňa štartovné a celodenný vývoz v deň pretekov je 20 €.

Pre viac informácií sleduj facebook.com/bikeparkgruniky/ prípadne kontaktuj priamo organizátora na: +42 1905 464 232

Aktuality

Včera 17:45 Phil Bauhaus vyhral v šprinte druhú etapu Okolo Slovinska a dostal sa do vedenia celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Alberto Dainese a tretí finišoval Luka Mezgec. Zo slovenského tímu Pierre Baguette sa najlepšie umiestnil 19-ročný Čech Daniel Vysočan, ktorý skončil na 46. mieste.

Včera 17:31 Tim Merlier porazil v šprinte Philipsena a vyhral druhú etapu Okolo Belgicka.

Jasper Philipsen skončil na druhom mieste a tretí finišoval Olav Kooij. S Merlierom v cieli oslavoval víťazstvo aj Slovák Martin Svrček, ktorý na belgickom etapáku plní úlohu domestika tímu Soudal Quick-Step.

Včera 17:16 Adam Yates vyhral horskú 5. etapu Okolo Švajčiarska a potvrdil pozíciu lídra celkovej klasifikácie.

Na druhom mieste skončil Yatesov tímový kolega Joao Almeida a skvelý výkon predviedol Egan Bernal, ktorý finišoval na treťom mieste. V rovnakom poradí, ako prišli do cieľa prví traja jazdci, je momentálne aj stav celkového hodnotenia.

12.06.2024 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

12.06.2024 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Zavrieť reklamu