Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER

POZÝVA NA CESTY
Biker
NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER

Horúca novinka Peugeot Traveller predstavuje nový štandard v triede veľkopriestorových vozidiel. Vďaka skúsenostiam značky Peugeot pri stavbe komfortných podvozkov aj zásluhou dizajnu kabíny s dôrazom na pohodlné cestovanie zažijú pasažieri skutočne oddychový pocit z jazdy. Nový systém koľajničiek poskytuje prakticky nekonečné možnosti umiestnenia sedadiel. Vďaka elektronickému kľúču s handsfree funkciou otvoríte elektrické posuvné bočné dvere bezdotykovo.
Peugeot Traveller prichádza v troch dĺžkach karosérie (vrátane 4,6 m) a vďaka zníženej výške len 1,9 metra zaparkujete bez problémov aj v podzemných parkoviskách. Môžete si vybrať zo širokej palety motorov s výkonom od 95 do 180 koní, ktoré navyše v triede veľkopriestorových vozidiel vykazujú najnižšiu spotrebu a emisie. Toto kompaktné, variabilné a priestranné vozidlo je navyše teraz hrdým partnerom slovenského predsedníctva v Rade EÚ.
Cena už od 31 390 EUR

Viac informácií na www.peugeot.sk

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu