Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER

POZÝVA NA CESTY
Biker
NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER

Horúca novinka Peugeot Traveller predstavuje nový štandard v triede veľkopriestorových vozidiel. Vďaka skúsenostiam značky Peugeot pri stavbe komfortných podvozkov aj zásluhou dizajnu kabíny s dôrazom na pohodlné cestovanie zažijú pasažieri skutočne oddychový pocit z jazdy. Nový systém koľajničiek poskytuje prakticky nekonečné možnosti umiestnenia sedadiel. Vďaka elektronickému kľúču s handsfree funkciou otvoríte elektrické posuvné bočné dvere bezdotykovo.
Peugeot Traveller prichádza v troch dĺžkach karosérie (vrátane 4,6 m) a vďaka zníženej výške len 1,9 metra zaparkujete bez problémov aj v podzemných parkoviskách. Môžete si vybrať zo širokej palety motorov s výkonom od 95 do 180 koní, ktoré navyše v triede veľkopriestorových vozidiel vykazujú najnižšiu spotrebu a emisie. Toto kompaktné, variabilné a priestranné vozidlo je navyše teraz hrdým partnerom slovenského predsedníctva v Rade EÚ.
Cena už od 31 390 EUR

Viac informácií na www.peugeot.sk

Aktuality

10:08 Simona Kuchyňková po výhre Svetového pohára v endure: Od radosti som plakala, nemožné sa stalo skutočnosťou.

„V zlomku sekundy som dostala extrémny flash všetkých udalostí, ktoré sa stali za posledné 2 roky a od radosti som plakala takých dobrých 20 minút od radosti. A to ma teda nevidno často plakať,“ povedala Kuchyňková, ktorá vyhrala v Chateli o 0,11 sekundy.

09:44 Pozvánka: Cyklojazda z Bratislavy do Viedne Open Border Ride 2023.

S BUBO a bratmi Velitsovými z Isadore Apparel sa štartuje z centra Bratislavy, aby sme si pripomenuli symbol slobody a otvorených hraníc.

09:27 Nora Jenčušová skončila po skvelom výkone štvrtá v časovke na Majstrovstvách Európy.

21-ročnú Slovenku delili od umiestnenia na pódiu len dve sekundy. Majsterkou Európy sa stala len 18-ročná Britka Zoe Bäckstedt.

Včera 11:06 Sepp Kuss: Ľudia v Amerike stále spomínajú na éru Armstronga. Bolo by dobré, keby sa tento obraz zmenil.

29-ročný Kuss sa stal po obrovskom úspechu na Vuelte prvým americkým víťazom pretekov Grand Tour po 12 rokoch.

Včera 10:36 Víťazný špeciál Cervelo S5 Seppa Kussa na Vuelta a España 2023 (detaily, špecifikácia).

Aj keď kľúčové horské etapy absolvoval na vrchárskom modeli Cervelo R5 s dvojprevodníkom, záverečnú etapu odjazdil na šprintérskom aero bicykli S5 s jednoprevodníkom, ktorý bol vyrobený špeciálne na pamiatku s označením „GC Kuss“.

Zavrieť reklamu