Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

DVOJBALENIE TRENIEK MEATFLY K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Limitovaná edícia nového Tarmacu SL7 Petra Sagana stojí 12-tisíc eur

Na celom svete je k dispozícii iba 300 kusov tohto špeciálu.
Martin Sarvaš
Limitovaná edícia nového Tarmacu SL7 Petra Sagana stojí 12-tisíc eur

Ako to už býva v posledných rokoch pri predstavovaní cestných bicyklov Specializedu, aj tentokrát má nový Tarmac SL7 špeciálnu edíciu Petra Sagana.

Hlavnou myšlienkou Saganovej kolekcie je dekonštrukcia. A to konkrétne dekonštrukcia dúhy. Specialized vysvetľuje, že nový dizajn má symbolizovať, že Peter Sagan nie je ako jazdec definovaný iba dúhovým dresom majstra sveta.

Do novej kolekcie Petra Sagana pridal Specialized aj model Roubaix, samotný rám Allez Disc a niekoľko doplnkov.

Specialized vyrobí Tarmac SL7 v novej edícii Petra Sagana limitovaný počet 300 kusov. Zaplatíte zaň však poriadny balík peňazí, keďže ide o najvyšší model s rámom S-Works Tarmac SL7 FACT 12r, elektronickým radením Dura Ace či novými karbónovými kolesami Roval (51mm, 60mm).

Produkty a ceny novej kolekcie Petra Sagana

S-Works Tarmac SL7 – Sagan Collection

Cena: 11,999 eur

S-Works Roubaix – Sagan Collection

Cena: 11,499 eur

Tretry S-Works 7 – Sagan Collection

Cena: 379 eur

Helma S-Works Evade + ANGi – Sagan Collection

Cena: 299 eur

Rám S-Works Tarmac SL7 – Bora-Hanshrohe

Cena: 4,499 eur

Allez Sprint Disc – Sagan Collection

Cena: 1,649 eur

Vaše komentáre

Aktuality

18:12 Demi Vollering sa stala celkovou víťazkou Giro d’Italia po dráme v záverečnej etape, Chladoňová skončila tretia v súťaži do 23 rokov.

O osude celkového poradia rozhodla až záverečná horská pasáž poslednej etapy, kde sa Vollering pretekov postarala o rozhodujúci útok. V cieli oslávila etapové víťazstvo Elisa Longo Borghini. Slovenská majsterka Viktória Chladoňová finišovala na 45. mieste a skončila tretia v celkovej klasifikácii pretekárok do 23 rokov.

17:43 Van Rysel ukázal nový pretekársky bicykel. Na prototype odštartoval Paul Seixas na pretekoch Tour Auvergne Rhône Alpes.

Prototyp sa opäť objavil na verejnosti, tentoraz počas prípravného podujatia pred Tour de France.

17:19 Alex Baudin vyhral z úniku úvodnú etapu Tour Auvergne-Rhône-Alpes a oblieka si žltý dres.

Francúzsky cyklista dosiahol pred domácimi fanúšikmi najväčší triumf svojej kariéry po viac ako 28-kilometrovom sóle.

17:08 Nový cestný aero bicykel Cube Litening Aero C:68X sa prvýkrát ukázal na pretekoch Tour Auvergne Rhône Alpes.

Tím TotalEnergies nasadil na štart pretekov Tour Auvergne Rhône Alpes dosiaľ nepredstavený model Cube Litening Aero C:68X, ktorý zaujal viacerými netradičnými aerodynamickými riešeniami.

05.06.2026 VIDEO | Sleeper Shreddit z prašného a chaotického zjazdu v Loudenvielle.

Trať druhého kola Svetového pohára v zjazde neodpúšťala chyby ani najväčším favoritom. Pozrite si epický zostrih z Loudenvielle, kde sa plnili sny, vypadávali veľké mená a o víťazstve rozhodovali desatiny sekundy.

Zavrieť reklamu