Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

CYKLOŠVEC – nový dovozca značky Stevens pre ČR a SR

Firma Cyklošvec s.r.o. sa stala novým dovozcom bicyklov a elektrobicyklov nemeckej značky Stevens do ČR a SR.
Biker

O kvalite bicyklov Stevens svedčí aj to, že na strojoch tejto značky jazdí majster sveta v cyklokrose Mathieu van der Poel, či najlepší českí cyklokrosoví jazdci Michael Boroš, Adam Ťoupalík, Emil Hekele, ako aj Team Voralberg. Na bicykloch značky Stevens získali tituly majstrov sveta a ďalšie úspechy svetové cyklisticé hviezdy Marianne Vos, Hanka Kupfenagel, Niels Albert, Philipp Walsleben, či súčastný majster ČR Radomír Šimůnek.

Už teraz si môžete objednávať zo širokej ponuky horských, cestných, krosových, cyklokrosových a detských bicyklov a rovnako aj elektrobicyklov z katalógu Stevens 2017, ktorý nájdete na stránkach výrobcu www.stevensbikes.de. Potrebné informácie je možné nájsť aj na českom webe www.stevens-bikes.cz, pre ďalšie otázky, či objednávky kontaktujte dovozcu na obchod@cyklosvec.cz. Súčasťou širokej kolekcie je aj cyklistické oblečenie Stevens, vyrábané talianskou značkou Santini. Na bicykli Stevens pretekal i Peter Sagan, ktorý na ňom získal v roku 2008 striebornú medailu na juniorských majstrovstvách sveta v cyklokrose v talianskom Trevise.
Obchodný zástupca CYKLOŠVEC s.r.o. pre Slovensko – Peter Minarčík tel.: +421 948 262 252

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu