Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

CYKLOŠVEC – nový dovozca značky Stevens pre ČR a SR

Firma Cyklošvec s.r.o. sa stala novým dovozcom bicyklov a elektrobicyklov nemeckej značky Stevens do ČR a SR.
Biker

O kvalite bicyklov Stevens svedčí aj to, že na strojoch tejto značky jazdí majster sveta v cyklokrose Mathieu van der Poel, či najlepší českí cyklokrosoví jazdci Michael Boroš, Adam Ťoupalík, Emil Hekele, ako aj Team Voralberg. Na bicykloch značky Stevens získali tituly majstrov sveta a ďalšie úspechy svetové cyklisticé hviezdy Marianne Vos, Hanka Kupfenagel, Niels Albert, Philipp Walsleben, či súčastný majster ČR Radomír Šimůnek.

Už teraz si môžete objednávať zo širokej ponuky horských, cestných, krosových, cyklokrosových a detských bicyklov a rovnako aj elektrobicyklov z katalógu Stevens 2017, ktorý nájdete na stránkach výrobcu www.stevensbikes.de. Potrebné informácie je možné nájsť aj na českom webe www.stevens-bikes.cz, pre ďalšie otázky, či objednávky kontaktujte dovozcu na obchod@cyklosvec.cz. Súčasťou širokej kolekcie je aj cyklistické oblečenie Stevens, vyrábané talianskou značkou Santini. Na bicykli Stevens pretekal i Peter Sagan, ktorý na ňom získal v roku 2008 striebornú medailu na juniorských majstrovstvách sveta v cyklokrose v talianskom Trevise.
Obchodný zástupca CYKLOŠVEC s.r.o. pre Slovensko – Peter Minarčík tel.: +421 948 262 252

Aktuality

Včera 16:37 Nový Specialized Crux DSW je s hmotnosťou pod 1,4 kg „najľahší gravelový zliatinový rám na trhu“.

Rámová sada spolu s vidlicou váži tesne pod 2 kg a má rovnakú geometriu ako karbónový Crux. V kompletnej výbave váži 9,37 kg a stojí 2 700 eur.

Včera 15:41 Simon Yates po 11 rokoch končí v Jayco AlUla a má podpísať zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Yatesovi, ktorý sa stal profesionálom v tíme ako Orica GreenEDGE v roku 2014, vyprší zmluva na konci tejto sezóny. Austrálsky jazdec Ben O’Connor je údajne pripravený pripojiť sa k Jaycu a nahradiť Yatesa ako lídra pre GC na etapových pretekoch. (La Gazzetta dello Sport)

Včera 15:29 Victor Campenaerts má podpísať trojročnú zmluvu s tímom Visma – Lease a Bike.

Campenaerts strávil v tomto tíme dva roky (2015, 2016), keď ešte fungoval pod názvom LottoNL-Jumbo. Jeho odchod zo súčasného Lotto Dstny je tiež dôsledkom obáv o nedostatok financií v belgickom tíme.

Včera 15:11 Giulio Ciccone je chorý a Tao Geoghegan Hart mal pozitívny test na COVID-19 pred štartom na Tour de France.

Jazdci tímu Lidl-Trek kvôli chorobe vynechajú dôležitý tréning v posledných týždňoch pred Tour, čo by mohlo výrazne ovplyvniť ich nádeje a ambície na celkové hodnotenie. (Cyclingnews)

Včera 14:59 Tour de France 2026 sa bude štartovať v Barcelone.

Organizátori Tour de France potvrdili dlhodobé špekulácie, že Grand Départ 2026 sa bude konať v Barcelone, pričom preteky budú v meste prítomné po dobu troch dní. (LeTour)

Zavrieť reklamu