Biker.sk

6 PÍV Z REMESELNÉHO PIVOVARU K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Video: Wyn Masters si pokecal v Schladmingu s Adamom Rojčekom aj Rasťom Baránkom

Adam Rojček mal prvý deň "nepretekov" tretí najrýchlejší čas.
Martin Sarvaš

Wyn Masters pozval na víkend do bikeparku v Schladmingu najrýchlejších zjazdárov a pozvanie dostali aj dvaja Slováci Adam Rojček z tímu Banshee Racing Brigade a Rasťo Baránek z Kellys Factory Teamu.

Wyn Masters pomenoval podujatie „NotARace“ – Nepreteky, avšak pretekárom merali časy jázd. Do Schladmingu prišli jazdci ako David Trummer, Greg Williamson, Martin Maes, Thomas Estaque či Vali Höll a Nina Hoffman.

Adam Rojček bol prvý deň tretí najrýchlejší a za Davidom Trummerom zaostal iba o 0,389 sekundy. Rasťo Baránek bol piaty so sekundovou stratou. V ženách bola prvý deň najrýchlejšia mladá rakúska zjazdárka Vali Höll.

Jazdy merali aj na ďalší deň, no časy našich chalanov zo Slovenska už neboli také rýchle ako prvý deň.

„Tento víkend máš celkom dobré časy, musíš byť so svojimi výsledkami spokojný, nie?,“ pýtal sa Wyn Masters Adama Rojčeka.

„Dosť ma to prekvapilo, darilo sa mi a mal som celkom konzistentné časy. Už tu jazdíme tretí deň, takých osem jázd zhora dole, takže sme už aj dosť unavení,“ povedal Adam.

„Ako povedal Adam, už jazdíme tri dni, takže sme celkom unavení, musíme sa zbaliť a ísť domov, kde nás čakajú preteky slovenského pohára. Na oddych jednoducho nemáme čas,“ dodal Rasťo Baránek.

Adam aj Rasťo potvrdili dobrú formu, keď na prvých pretekoch sezóny vo Veľkej Rači obsadili prvé dve priečky.

Výsledky prvého dňa NotARace v Schladmingu

Výsledky druhého dňa NotARace v Schladmingu

Zavrieť reklamu