Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

NOVÉ SUV PEUGEOT 3008

POSÚVA HRANICE SUV
Biker

Inšpiratívny dizajn
Nový Peugeot 3008 prichádza s unikátnym dizajnom ostrých línií. Prináša rovnováhu medzi aerodynamicky čistými krivkami a robustnosťou SUV.

Jedinečný Peugeot i-cockpit
Úplne nový pôžitok z jazdy prináša druhá generácia futuristicky ladeného Peugeot i-Cockpitu s malým kompaktným volantom, velkou 8˝ dotykovou obrazovkou a efektným prístrojovým panelom v zornom poli vodiča.

Efektivita a inovatívne technológie
Vďaka novej EMP2 platforme v kombinácii s úspornými motormi PureTech a BlueHDi a 6-stupňovou automatickou prevodovkou EAT6 dosahuje Peugeot 3008 najlepšie výkonové parametre vo svojej triede. Dosiahol najvyššie hodnotenie v bezpečnostných testoch EuroNCAP a je vybavený arzenálom moderných systémov pre maximálny pocit bezpečia.

Už od 19.990
Viac na: http://www.peugeot.sk/objavte/novy-peugeot-3008/suv/

Aktuality

14:39 Video: Ako sa rodilo víťazstvo Simče Kuchyňkovej v pretekoch svetového pohára v endure?

Pretekársky tím Okoeverywhere Racing prináša pohľad na ďalší súťažný víkend v pretekoch svetového pohára, ktoré sa uskutočnili v poľskom meste Bielsko-Biala, ktoré je už roky vyhlásenou enduro lokalitou.

13:32 Svetový pohár v zjazde v poľskom Szczyrku vyhral premiérovo Ronan Dunne, v ženách najrýchlejšou Marine Cabirou.

Okrem Íra boli v top 5 už iba francúzski pretekári. Najlepšie zo Slovákov zajazdil Rasťo Baránek, ktorý skončil na 34. mieste a postup do finále mu unikol len o 0,8 sekundy.

12:27 Dylan Groenewegen zvíťazil na belgickej klasike Okolo Limburgu a dočkal sa prvej výhry od januára.

Groenewegen bol tento rok už deväťkrát na pódiových priečkach, ale len dvakrát vyhral. Na pretekoch Okolo Limburgu skončil na druhom mieste Maurice Ballerstedt pred Arnaudom De Liem.

11:57 Video: Netflix zverejnil trailer na pokračovanie dokumentárnej série Tour de France: Unchained.

Na Netflixe bude dostupná od 11. júna 2024. V upútavke je zjavné, že séria sa zameriava nielen na samotné preteky, ale aj témy ako je doping a kontroverzné témy, vrátane konfliktu Juliana Alaphilippea so šéfom QuickStep-u Patrickom Lefevereom.

11:40 Detaily 16. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

Po kráľovskej etape, ktorú suverénne vyhral Tadej Pogačar, nasleduje ďalšia horská etapa, v ktorej je pravdepodobný úspech úniku.

Zavrieť reklamu