Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Horské

Video: Max McCulloch si natočil skvelé video seba samého

"Po tom, čo som viac ako 100-krát utekal od kamery k bicyklu, som dal dohromady asi hodinu materiálu, ktorý som zostrihal do tohto 2-minútového videa," povedal k videu Max.
Martin Sarvaš
 Video: Max McCulloch si natočil skvelé video seba samého

Max McCulloch. Foto: Jay Wallace

„Bolo to miestami frustrujúce, ale to všetko, čo sa naučíte počas svojho jazdenia a zároveň točenia takýmto spôsobom má obrovskú hodnotu,“ povedal k videu z Vancouverovho ostrova jazdec a kameraman v jednom – Max McCulloch.

„Niektoré zábery som musel natočiť až 15-krát, kým som mal výsledok, s ktorým som bol spokojný.  Najhošie bolo, keď som zistil, že som síce natočil skvelý záber, ale mal som zle zaostrené.“

„Po tom, čo som viac ako 100-krát utekal od kamery k bicyklu, som dal dohromady asi hodinu materiálu, ktorý som zostrihal do tohto 2-minútového videa“

„Odhliadnuc od toho všetkého to bol skutočne prínosný proces,“ dodal Max.

Vaše komentáre

Aktuality

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Včera 17:33 Nezastaviteľný Tadej Pogačar zaútočil 14 km pred cieľom a suverénne vyhral kráľovskú etapu Giro d’Italia.

Výborným výkonom prekvapil Nairo Quintana, ktorý skončil v 15. etape na druhom mieste a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pogačar si výrazne navýšil náskok v celkovej klasifikácii na necelých sedem minút pred Geraintom Thomasom a Danielom Martínezom.

Zavrieť reklamu