Biker.sk

6 PÍV Z REMESELNÉHO PIVOVARU K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Nohavice a legíny

Test: Nohavice Haven Isoleera

Poslúžia ako na bicykli, tak aj pri zimných behoch či na bežkách, chýba im však cyklovložka.
Hodnotenie: 3/5
94
Biker

Isoleera sú dlhé obtiahnuté nohavice s trakmi určené na zimné športy. Sú vyrobené z elastického materiálu, ktorý je zvonku vodoodolný.

So 6 000 mm vodným stĺpcom by mal vydržať nejednu ľahkú prehánku. Vnútorná strana je zase z česaného materiálu, ktorý je na koži veľmi príjemný, rovnako ako tenké traky zo sieťovinového materiálu. Kúpiť sa však dajú aj vo verzii bez nich, ktoré sú lacnejšej o 19 €.

Nohavice sú ukončené členkovým zipsom a silikónovou potlačou zvnútra. Hoci pri pedálovaní nemajú tendenciu vyhŕňať sa nahor, prijali by sme pre väčší pocit istoty a izolácie pútko popod chodidlo. Nohavice nie sú natoľko teplé, aby ste ich nevedeli využiť už počas chladnejších jesenných a jarných dní, či už samé o sebe, alebo ako spodný diel pod širšie kraťasy.

Poslúžia ako na bicykli, tak aj pri zimných behoch či na bežkách a z tejto univerzálnosti zároveň pramení aj naša najväčšia výhrada. Nohaviciam chýba cyklovložka a hoci si ju môžete obliecť pod ne, zabudovaná by bola predsa len príjemnejšia. Ak však chcete jedny nohavice na všetky zimné športy, tieto sedia dobre, sú pohodlné a dostupné aj v čisto čiernej farbe doplnenej len o reflexné švy, tak ako vidíte tu.

Viac informácií o produkoch Haven nájdete na webe www.haven.cz.

Vaše komentáre

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu