Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Chystá RockShox bezdrôtovú teleskopickú sedlovku E-Reverb?

Teleskopickú sedlovku Reverb s dieľkovým ovládaním od RockShox uvideli na Treku Evie Richards a Santa Cruze Mitcha Ropelata. Obaja budú mať túto vychytávku na nadchádzajúcich pretekoch svetovej enduro série vo Whistleri.
Biker

Na portáli vitalmtb.com sa objavili fotky úplne novej teleskopickej sedlovky, ktorú budú jazdiť na pretekoch svetovej enduro série EWS Evie Richards na Treku a Mitch Ropelato na Santa Cruze.

Vyzerá ako diaľkovo ovládaná sedlovka, no žiadne detaily k pravdepodobne novému modelu E-Reverb nie sú dostupné, takže zatiaľ nevieme, či ide iba o bezdrôtové ovládanie alebo ide o niečo viac.

Magura predáva e-teleskopku už dlhšiu dobu. Má výhody ako jednoduchú inštaláciu či kompatibilitu s rámami, ktoré nie sú pre teleskopky stavané. Ale má to aj nevýhody, ako napríklad oneskorené reakcie, pri stlačení ovládacej páky, čo môže byť trochu otrava.

Každopádne, sme zvedaví, kedy RockShox predstaví svoju e-teleskopickú sedlovku.

https://www.instagram.com/p/BmP_Hi5h8Zu/?taken-by=vitalmtb

Vaše komentáre

Aktuality

17:40 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.

11:40 Nahnevaný Ben O’Connor o Giro d’Italia: Sú to jedny z najhoršie zorganizovaných pretekov.

„Rád by som ho videl vysadnúť na bicykel, odštartovať etapu a zistiť, aká je jeho odpoveď,“ povedal Austrálčan o šéfovi Gira v reakcii na chaos na štarte 16. etapy, ktorú napokon organizátori výrazne skrátili pre chladné počasie, sneženie a dážď v pôvodnom mieste štartu.

10:58 Dokumentárny film o Michalovi Marošim uvidíte už čoskoro v Bratislave aj na BikeFeste v Kálnici.

Dokument Ten, co slaví každý den nie je len obyčajný športový dokument, ale ide o portrét človeka, ktorý stál nespočetnekrát na hrane medzi životom a smrťou.

09:29 Wout Van Aert nie je v najlepšej forme, ale potvrdil návrat na preteky a odštartuje na etapáku v Nórsku.

Van Aert utrpel v marci pri páde na klasike Dwars door Vlaandren početné zranenia – sedem zlomených rebier, kľúčnu kosť a prasknutú hrudnú kosť. Zrušil štart na Giro d’Italia, no zotavuje sa a mohol by sa zúčastniť na Tour de France.

Včera 17:48 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral na Giro d’Italia už po piatykrát, horskú etapu museli pre sneženie skrátiť.

Na druhom mieste skončil Giulio Pellizzari pred tretím Danielom Martínezom, ktorý sa posunul na druhé miesto v celkovej klasifikácii, pretože Geraint Thomas s ním už v závere neudržal tempo.

Zavrieť reklamu