Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Peter Sagan vo vtipnom videu bez slov ukázal, ako vyhral Paríž-Roubaix

Peter Sagan vtipne ukázal, ako vyzerá jazda na "mačacích hlavách" v Roubaix.
Martin Sarvaš

„Chcete vedieť, aký je to pocit jazdiť po dlažobných kockách a vyhrať Roubaix? Pokúsim sa vám to vysvetliť bez slov,“ napísal Peter Sagan k videu.

Peter Sagan dosiahol v roku 2018 na monumente Paríž-Roubaix jeden z najväčších úspechov v kariére a v nedeľu sa na „Pekle severu“ zúčastní poslednýkrát, keďže na konci sezóny 2023 končí s profesionálnou kariérou v cestnej cyklistike.

Slovenský cyklista Peter Sagan ukázal, ako asi vyzeralo jeho víťazstvo na monumente Paríž-Roubaix, ktorý je známy aj pre pavé – malé dlažobné kocky, u nás známe ako „mačacie hlavy“.

Vaše komentáre

Aktuality

10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.

08:58 Na Giro d’Italia je dnes deň voľna. Pogačar vedie tak suverénne, že zvyšok Gira môže ísť už len ako tréning na Tour.

V celkovej klasifikácii sú priebežne na druhom a treťom mieste Geraint Thomas a Dani Martínez so stratou necelých sedem minút, takže Pogačarovi už fakticky stačí prísť v bezpečí do Ríma.

Zavrieť reklamu